reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

A jaki zakres jest? Powinien być podany. Ja robiłem prolaktyna w adamed i tam zakres wynosił do 23 na prolaktyne. Więc miała bus podwyższona ale lekko ale nie sugeruje się tym bo różne są podawane zakresy. Napewno jest podany przy wynikach
Mi również się wydaje że prolaktyne masz lekko podwyższona. Ja miałam prawie 40 A przy leczeniu bromergonem zaszła mi aż do 2.0 ale już nie biorę leków Endo kazała odstawić i już nie kontrolowalam prolaktyny i myślę że to był mój błąd. Jak myślicie dziewczyny?
 
reklama
Nigdy nie miałam takiego wyniku, ale z tego co moja Endo mi mówiła to przy staraniach o ciążę wynik Tsh powinien wynosić od 1.5-2.0 nie wyższy.
 
Dziewczyny czy przy tsh oscylujacym w granicach 1.8 lekarz kazał Wam je zbijać przy staraniach o dziecko?
Moje TSH skakało przed ciąża mocno -2.5, 3.2 itd. Lekarz nie kazał nic z tym robić, okazało się że te podniesione wyniki były spowodowane tabletkami z jodem które brałam. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy czyli 1.5. W ciąży też nie biorę suplementów z jodem i TSH się trzyma w górnej granicy ciążowej 2,3-2.5. W Twoim przypadku to nieznaczne odchylenie, wydaje mi sie że nie ma sensu ingerować lekami
 
Moje TSH skakało przed ciąża mocno -2.5, 3.2 itd. Lekarz nie kazał nic z tym robić, okazało się że te podniesione wyniki były spowodowane tabletkami z jodem które brałam. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy czyli 1.5. W ciąży też nie biorę suplementów z jodem i TSH się trzyma w górnej granicy ciążowej 2,3-2.5. W Twoim przypadku to nieznaczne odchylenie, wydaje mi sie że nie ma sensu ingerować lekami
Przez ostatni miesiąc przyjmowałam Femi..on 0, tam był jod, teraz wróciłam do zwykłego kwasu foliowego, więc może faktycznie to ten jod... Dodam ze moje tsh w styczniu to 1,4 więc w 3 miesiące tak dziwnie podskoczyło.
 
Przez ostatni miesiąc przyjmowałam Femi..on 0, tam był jod, teraz wróciłam do zwykłego kwasu foliowego, więc może faktycznie to ten jod... Dodam ze moje tsh w styczniu to 1,4 więc w 3 miesiące tak dziwnie podskoczyło.
Możliwe lepiej unikać kompleksów witamin. I kwas foliowy tylko metylowany :-)
 
reklama
Do góry