reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny...pogoda piękna to i na forum cisza. Pumelova Ty zawsze rano tak wcześniej wstajesz??

U nas lipa...mała ma.2 raz w życiu zapalenie oskrzeli.. Tak uważałam i nie wiem jakim.cudem zalapala. Dziś byłyśmy U kontroli jest już poprawa. Jeszcze raz w czwartek.
I doktor polecił nam inhalator.. że specjanymi dozownikami do.lekaow
na który potrzeba jest właśnie inhalacje ( w naszym.przyadku już cząsteczki miały trafiać do.pluc). I nie kosztował majątku to kupiliśmy i teraz mam 2 i.dzis np obie dziewczyny miały jednocześnie inhalacje A ja dodatkowe 15.min wolnego
Zdrówka życzę:-* inhalacje chyba zadzialaja najszybciej..
u nas dzisiaj mega kaszel, eh nie wiem skąd, bo osluchowo czysto.
Wstaje o 6, czasem się budzę na siku wcześniej to coś poczytam, jak to w ciąży:p
 
reklama
Życzymy zdrowia chorowitkom. My dzisiaj 2 h na placu zabaw, ciepło to tylko bluzy mielismy na sobie. Och tęskniłam za taka pogoda. Artur wychodzi z domu i pyta się "czapa?" [emoji23] już zapomniał jak to jest gdy jest cieplo. Dzisiaj Liwcia pol roku skonczyla. Leci ten czas jak szalony
 
U nas dzisiaj też zimno ale wczoraj z rana też tylko bluza a popołudniu koszulka z krótkim rękawem i pół dnia na dworzu spedzilysmy. W sumie to tylko wrocilysmy na popołudniowa drzemke do domu. My wychodzimy z choroby. Jutro a najpozniej w czwartek pójdzie już do żłobka.
 
Zdrówka życzę.
My też w taką pogodę prawie cały czas na dworze, przez weekend prawie wcale nie spała w dzień. Wczoraj pojawiła się nam gorączka, najpierw w nocy a później w dzień. Dzisiaj już jest ok więc nie wiem czy to nie z przemeczenia weekendowego bo ani kataru, ani kaszlu nie ma.
Teraz wybrałam się na zakupy i do dentysty a Zosia u cioci,chwil@ dla siebie. Chwilo trwaj :D
 
Dziewczyny pytanie..

Dokąd można polecieć w maju na wakacje żeby już było ciepło A nie gorąco. Dodam że mamy tylko wyrobione dla dzieci dowody.

Pumelova czy Ty nie byłaś w zeszłym roku w maju?? Czy ja coś kręcę?

Chcielsimy lecieć w czerwcu.. Ale nie pasują nam terminy..I.myślimy nad przełomem.maja i czerwca..tylko nie wiem jak wtedy z pogoda np w Grecji
 
Dziewczyny pytanie..

Dokąd można polecieć w maju na wakacje żeby już było ciepło A nie gorąco. Dodam że mamy tylko wyrobione dla dzieci dowody.

Pumelova czy Ty nie byłaś w zeszłym roku w maju?? Czy ja coś kręcę?

Chcielsimy lecieć w czerwcu.. Ale nie pasują nam terminy..I.myślimy nad przełomem.maja i czerwca..tylko nie wiem jak wtedy z pogoda np w Grecji
Rok temu byłam ostatni tydzień maja na rodos i było 30 stopni :)
IMG-20180519-WA0005.jpeg

Jak patrzę to na rodos ma być 25 stopni pod koniec maja :) idealnie
I te wspaniałe czasy kiedy Agatka tylko raczkowala [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Pumelova...dziękuję bardzo. A byłaś wtedy zadowolona z hotelu? Możesz polecic?

Ja się tylko denerwuje co będzie jak mi tam dzieci zachruja..I ile tych leków zabrać że sobą nie wspominajac o inhalatorze
 
reklama
Pumelova...dziękuję bardzo. A byłaś wtedy zadowolona z hotelu? Możesz polecic?

Ja się tylko denerwuje co będzie jak mi tam dzieci zachruja..I ile tych leków zabrać że sobą nie wspominajac o inhalatorze
Bardzo byłam zadowolona, było dużo cienia, wszędzie kolorowo, wszyscy uprzejmi, brodziki, place zabaw, zjeżdżalnie, przy plazy bezpośrednio. Polecam całym sercem Esperides beach family resort. Jedynie jedzenia nie ocenie pod względem dziecka bo rok temu było u nas głównie kp. Ale mi smakowalo:)

Mam listę która miałam że sobą- mam lekarza w rodzinie więc dostałam na receptę leki w razie czego. Jak poprosisz pediatre na pewno Ci da.
Rzeczy na ospe brałam bo 3 tyg przed wakacjami mieliśmy kontakt z dzieckiem z ospa

Filtr przeciwsloneczny
Środek na komary
Środek przeciwalergiczny ogólny
Środek przeciw miejscowy - FENISTIL
Antybiotyk
CALCIUM w syropie
Cebion
Dicoflor
Paracetamol
Smecta
Poxclin - ospa
Octenisept
Plasterki hypoalergiczne
Groprinosin - ospa

Dla nas:
Coś na biegunke
Antybiotyk
Coś przeciwbolowego
Przeciwgoraczkowwgo
Rutinoscorbin
CALCIUM
Krem z filtrem


Teraz bym wzięła jeszcze na pewno nurofen, syropy na kaszel, nasivin na katar, biodacyne na katar/zapalenie spojówek albo floxal. Ii coś na zapalenie ucha. Innych chorób nie miewalysmy.
W okolicy sprawdziłam gdzie jest szpital, blisko, a rezydent też ma zorganizować opiekę jak coś.
Jedyny minus tego hotelu- bardzo dużo komarów.
 
Do góry