reklama

Lipcowe mamy 2017

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Pumelova...dziękuję bardzo. A byłaś wtedy zadowolona z hotelu? Możesz polecic?

Ja się tylko denerwuje co będzie jak mi tam dzieci zachruja..I ile tych leków zabrać że sobą nie wspominajac o inhalatorze
Bardzo byłam zadowolona, było dużo cienia, wszędzie kolorowo, wszyscy uprzejmi, brodziki, place zabaw, zjeżdżalnie, przy plazy bezpośrednio. Polecam całym sercem Esperides beach family resort. Jedynie jedzenia nie ocenie pod względem dziecka bo rok temu było u nas głównie kp. Ale mi smakowalo:)

Mam listę która miałam że sobą- mam lekarza w rodzinie więc dostałam na receptę leki w razie czego. Jak poprosisz pediatre na pewno Ci da.
Rzeczy na ospe brałam bo 3 tyg przed wakacjami mieliśmy kontakt z dzieckiem z ospa

Filtr przeciwsloneczny
Środek na komary
Środek przeciwalergiczny ogólny
Środek przeciw miejscowy - FENISTIL
Antybiotyk
CALCIUM w syropie
Cebion
Dicoflor
Paracetamol
Smecta
Poxclin - ospa
Octenisept
Plasterki hypoalergiczne
Groprinosin - ospa

Dla nas:
Coś na biegunke
Antybiotyk
Coś przeciwbolowego
Przeciwgoraczkowwgo
Rutinoscorbin
CALCIUM
Krem z filtrem

Teraz bym wzięła jeszcze na pewno nurofen, syropy na kaszel, nasivin na katar, biodacyne na katar/zapalenie spojówek albo floxal. Ii coś na zapalenie ucha. Innych chorób nie miewalysmy.
W okolicy sprawdziłam gdzie jest szpital, blisko, a rezydent też ma zorganizować opiekę jak coś.
Jedyny minus tego hotelu- bardzo dużo komarów.

reklama

ewella90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jenny my tez byliśmy na początku maja na Korfu pogoda była 25st, w tym roku na Kos lecimy tez w maju ;)

Jenny84

Rozwiązania
0
Pumelova ja nawet rozważam zabrać inhalator jak się zdecydujemy na wakacje za granicą. Też myślałam o antybiotyku tylko nie wiem czy lekarz mi wpisze.
Muszę porozmawiac

Emol brawo dla Liwci

Ewella..super że już zaplanowane wakacje ja cały czas boję się podjąć decyzję czy na pewno ogarniemy się z dziewczynami

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Jenny no z jednym inaczej, na pewno łatwiej. Ale planujemy już wyspy kanaryjskie za rok w październiku:D inhalator hm.. ja bym założyła że w tak ciepłym miejscu się nie przyda. Zależy ile Wam chorują..

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Kochane, czyjś bąbel ma refluks? Agatka ma i zaczynam kopać w internetach;)

abed

Rozwiązania
0
A skąd wiesz że to refluks ? U Piotrka było podejrzenie ale po trzech miesiącach minęło był to ten dziecięcy. Ale mojej sąsiadki syn miał i mówiła że dobry gastrolog dziecięcy który ustawi leczenie, dziś jej syn ma 11 lat i ani śladu refluksu.

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
A skąd wiesz że to refluks ? U Piotrka było podejrzenie ale po trzech miesiącach minęło był to ten dziecięcy. Ale mojej sąsiadki syn miał i mówiła że dobry gastrolog dziecięcy który ustawi leczenie, dziś jej syn ma 11 lat i ani śladu refluksu.
Miała usg brzuszka i podczas usg jedzenie się cofalo a jadła 2h wcześniej..

Ola W.

Rozwiązania
0
Z refluksem nie pomogę

Czy Wasze dzieciaki często się przytulają? Bo jie wiem czy to taki charakter/moje błędy/etap rozwoju czy zaburzenia....
Ale misia przytuli, a mnie nie... tzn wejdzie na kolana jak cyztamu książeczkę ale żeby jakoś
Podbiegał się przytulić cyz pozwalał np na pożegnanie w żłobku albo przywitanie to nie...

reklama

Emol

Rozwiązania
1
Artur sie przytul i i da buziak a, ale to musi mieć dzień. Ostatnio jest bardzo przylepny bo dzieciaki mają wirusowe zapalenie gardła. :( na szczęście dobrze śpią. Tylko artur w dzień maruda.