reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam sie po bardzo długiej przerwie. Niektóre wogole mnie nie znają ale wszystko do nadrobienia[emoji4]
Chciałam przywitać się z dziewczynami które miałam ogromną radość poznać tutaj zakładając ten wątek. U mnie dziewczyny wszystko się ułożyło po stracie. Postanowiliśmy już więcej nie próbować i zostac Przy 2 córek. Budowa nadal trwa, obecnie wykończeniowe, mamy plan wprowadzić się najpóźniej w sierpniu. Teraz mam ciut wolnego bo aż tydzień więc postanowiłam was odwiedzić. Mam nadzieję że czujecie się wyśmienicie i tak też wygladacie. Że wasze fasolki to juz piękne dzidzie zdrowe. Większość słyszałam przeszła na zamknięty więc jeśli kiedyś zasluze na zaufanie starszych czerwcowek to tam wbije. A przy okazji chciałabym bardzo podziękować @Kaamilaaa za to że pamiętała o mnie i przypomniala mi jak fajna była grupa czerwcowek. Pozdrawiam wszystkie mamy. Te pierwsze moje[emoji4]oraz nowe które doszły jak musialam odejść żeby poukładać sobie życie od nowa. Zycze wam dni bez zgagi i cukrzycy[emoji23][emoji23]Dni bez rwy kulszowej i nudności, nocy wyspanych i wypoczetych oraz najważniejsze bez komplikacji i szybkich porodow w terminie. Caluje Ces.
Życzę Ci wszystkiego dobrego kochana :*:)
 
@Ithi, dobrze że jedziesz zrobić wyniki, oby to nie zwiastowalo jednak cholestazy. Dieta też nie zaszkodzi, szkoda że akurat na święta ;)
@AasiaI idealna waga ;) moja w 29tc 1250g miała. Teraz mam wizytę we wtorek (jeszcze będzie 31tc leciał) , ale nie wiem czy będzie usg bo lekarka chce sprawdzić szyjke czy nadal jest ok, bo przez mega częste twardnienia brzucha musimy to kontrolować. Narazie 6x dziennie aspargin wcinam i jest lepiej. Skurczy mniej.

Któraś z Was wspomniała że czerwiec wydaje się taki odległy. Ja też chwilami mam takie wrażenie, ale zaraz sobie myślę kurczę, teraz święta to zleci raz dwa, potem majówka to też poleci no i ani się obejrzymy będzie połowa maja a potem to już z górki. :)
Moja Młoda ma jakieś lichsze ruchy dziś jak na poranek... No ale nic, zobaczymy po śniadanku czy się rozkręcić choć mam wrażenie że plecami do brzucha jest bo tylko 'fale' dziś bez jakiś wyraźnych kopnięć
 
reklama
@Ithi, dobrze że jedziesz zrobić wyniki, oby to nie zwiastowalo jednak cholestazy. Dieta też nie zaszkodzi, szkoda że akurat na święta ;)
@AasiaI idealna waga ;) moja w 29tc 1250g miała. Teraz mam wizytę we wtorek (jeszcze będzie 31tc leciał) , ale nie wiem czy będzie usg bo lekarka chce sprawdzić szyjke czy nadal jest ok, bo przez mega częste twardnienia brzucha musimy to kontrolować. Narazie 6x dziennie aspargin wcinam i jest lepiej. Skurczy mniej.

Któraś z Was wspomniała że czerwiec wydaje się taki odległy. Ja też chwilami mam takie wrażenie, ale zaraz sobie myślę kurczę, teraz święta to zleci raz dwa, potem majówka to też poleci no i ani się obejrzymy będzie połowa maja a potem to już z górki. :)
Moja Młoda ma jakieś lichsze ruchy dziś jak na poranek... No ale nic, zobaczymy po śniadanku czy się rozkręcić choć mam wrażenie że plecami do brzucha jest bo tylko 'fale' dziś bez jakiś wyraźnych kopnięć
U mnie brak aspargin równa się mega skurcze w lydkach.
U mnie też Antoś czasem ma,, spokojniejsze,, dni. Jestem pewna ze wszystko gra :)
 
Do góry