reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Odbiegnę trochę od tematu...współczuję tym księżniczką bardzo. Na przykład Megan i reszta, które robią dobrą minę do złej gry ...no która kobieta dwa dni po porodzie chce się wbijać w buty na szpili? Sukienki, jakieś cuda wianki....i ciągle pod krytyką...brrrr....

Czytam serię książek arabskich :o:frown: Teraz mam "Byłem kochanką arabskich szejkow" L. Shukri...polecam, wstrząsająca i daje do myślenia . Tylko nie dla kobiet w ciąży.
Gwałt, bicie, narkotyki, zastraszenia dzieci, małych dziewczynek, młodych kobiet, dorosłych kobiet i handel ludźmi jak śmieciami.
Dramat, aż mnie ściska w dołku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamunia86 ja się boje takich książek ruszać. Później za bardzo przeżywam i mam jakieś dziwne sny.. wole nie wiedzieć niektórych rzeczy ;) jestem zdecydowanie za wrażliwa ..
 
..no też miałam dziś koszmary po lekturze, całą noc koszmar jakieś gwałty mi się śniły, narkotyki, tortury ....z drugiej strony strasznie mnie męczy to, że nie mogę tym kobietom pomóc. Chociaż polecając te książki można odsunąć wyjazd na przykład. Inna strona to to, że ostrzega na co zwracać uwagę, trzeba być ostrożnym. To jest nowa książka bo o Magdzie Żuk pisze też jak ją zamordowali w Egipcie. Sugeruje ( ja osobiście też tak uważam), że padła ofiarą handlarzy żywym towarem i za bardzo się szalała i ją wykończyli.

Zawsze chciałam lecieć do Dubaju, Egiptu...ale zdecydowanie NIE! Nie będę finansować ani groszem szejków, pośredników, którzy tak potworne rzeczy robią...Postanowiłam bojkotować wyjazdy, chociaż wiem, że to złudne na nadzieje...
 
Netka, nie mogę uwierzyć !!! Wg kalendarza, który załączyłaś, wszyscy moi chłopcy to CHŁOPCY!!!!
Dzidziuś, którego straciłaś, wg tego też był chłopcem . . . co mnie lekko uspokaja.
No i jednocześnie mam ochotę sprawdzić czy udałaby się córka . . .
SZOK I NIEDOWIERZANIE!!!!
Dziewczyny, Wam się sprawdza?
 
Mama Stacha z tego kalendarza co dała teraz netka sprawdziło mi się raz tylko. Z innego za każdym razem.
 
Netka, nie mogę uwierzyć !!! Wg kalendarza, który załączyłaś, wszyscy moi chłopcy to CHŁOPCY!!!!
Dzidziuś, którego straciłaś, wg tego też był chłopcem . . . co mnie lekko uspokaja.
No i jednocześnie mam ochotę sprawdzić czy udałaby się córka . . .
SZOK I NIEDOWIERZANIE!!!!
Dziewczyny, Wam się sprawdza?
U mnie z tego linku wychodzi 100% sprawdzalności
 
Hejka
Jakie historie mialyscie z tymi snami.... U mnie nic takiego się nie działo...
Co do dzieci to mam 31 lat, córka syn syn i obecnie tez ma być synek :) to nasze pierwsze wspólne dziecko z mezem i raczej więcej nie planujemy.

Ten kalendarz chinski nie sprawdzalam i jakoś niema zamiaru, nie moja bajka :)
 
reklama
U mnie się nie zgadza. Zresztą nie daje w te tabele wiary. Niewiarygodne jest dla mnie to, że wszystkie kobiety -rowiesniczki zachodzace w ciążę w tym samym miesiącu urodza dzieci tej samej płci. Bzdura, a komu wyszło to czysty zbieg okoliczności.
 
Do góry