reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
A ile się staracie? Badania tak czy siak warto zrobić. Ja już po dwóch nieudanych cyklach stwierdziłam, że pójdę po prostu się przebadac. Przed staraniami nie byłam, bo myślałam że wszystko gra, a po obserwacjach okazało się, że mialam cykle bezowulacyjne [emoji1745]
Niestety ja czuję że nadchodzi [emoji24] chyba będzie dziś kiepski dzień [emoji3525]
I tak myślę że czas chyba jakieś badania porobić.
 
Od początku roku [emoji3525]. Myślę jakie badania porobić
A ile się staracie? Badania tak czy siak warto zrobić. Ja już po dwóch nieudanych cyklach stwierdziłam, że pójdę po prostu się przebadac. Przed staraniami nie byłam, bo myślałam że wszystko gra, a po obserwacjach okazało się, że mialam cykle bezowulacyjne [emoji1745]
 
reklama
Do góry