reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
10. Także może już by cos było. Także obstawiam że ten cykl niestety idzie na straty
Po pierwsze to masz jeszcze trzy dni do terminu @ więc może być po prostu za wcześnie, a po drugie test robiłaś po południu. To hcg w moczu potrafi na prawdę nieraz późno się pojawić. Także spokojnie. Trzy dni przed @to jeszcze nic straconego.
 
Chciałabym tak myśleć [emoji846] ale jakoś nie da się. Kiepski dzień dzisiaj
Po pierwsze to masz jeszcze trzy dni do terminu @ więc może być po prostu za wcześnie, a po drugie test robiłaś po południu. To hcg w moczu potrafi na prawdę nieraz późno się pojawić. Także spokojnie. Trzy dni przed @to jeszcze nic straconego.
 
Robiłam wczoraj test- negatywny. Ból przeszedł, śluz też mniejszy. Nie robię sobie już nadziei, bo i tak nic z tego nie będzie...
 
reklama
Hej dziewczyny byłam tu kilka miesięcy temu na tym forum ale pewnie mało kto mnie pamięta bo przybyło nowych os. Wracam do starań. Wyczekuje czy przyjdzie okres ..Piersi nie bolą więc pewnie nic z tego ... Ehhh jestem za bardzo nakręcona .
 
Do góry