reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny po poronieniu

  • Starter tematu użytkownik an
  • Rozpoczęty
U

użytkownik an

Gość
Chciałam podzielić się pewnymi słowami ,które powiedział pewien doktor do swojej pacjentki i które bardzo mnie podbudowują po poronieniu
"Dzidziuś uznał,że nie jest jeszcze na niego pora , on nie umarł on zmienił swoją datę urodzin "
Kiedy mi smutno zawsze myślę o tym i to mi pomaga , może i Wam pomoże :)
 
reklama
Chciałam podzielić się pewnymi słowami ,które powiedział pewien doktor do swojej pacjentki i które bardzo mnie podbudowują po poronieniu
"Dzidziuś uznał,że nie jest jeszcze na niego pora , on nie umarł on zmienił swoją datę urodzin "
Kiedy mi smutno zawsze myślę o tym i to mi pomaga , może i Wam pomoże :)
Piekne slowa. Mysle ze pomoga nie jednej kobiecie w tak ciezkiej sytuacji. Moj lekarz opowiedzial mi historie o zolwiach ze skladaja mase jajeczek i noe kazde z mlodych przezywa jak dla mnie kopniecie lezacego. Twoj lekarz pokazal mega empatie. Daj nam znac kochana jak sie trzymasz
 
Też to słyszałam i tak właśnie sobie to tłumaczyłam , każdy mi mówił że dziecko czeka aż się przeprowadzę na swoje , i się spełniło
 
Piekne slowa. Mysle ze pomoga nie jednej kobiecie w tak ciezkiej sytuacji. Moj lekarz opowiedzial mi historie o zolwiach ze skladaja mase jajeczek i noe kazde z mlodych przezywa jak dla mnie kopniecie lezacego. Twoj lekarz pokazal mega empatie. Daj nam znac kochana jak sie trzymasz
Dzięki że pytasz , raz lepiej raz gorzej , kiedy przychodzi moment drzemki mojego syna i zostaje sama wtedy patrzę przed siebie i płacze a w głowie się modle żeby trafiło do aniołków i wybaczylo mi, że może nieodpowiednio o nie zadbałam .... Później wstaje mój syn i znów jest lepiej , mam też koszmary i pomagam sobie proszkami na uspokojenie ... Wiedziałam że będzie ciężko ale nie wiedziałam, że aż tak
 
Dzięki że pytasz , raz lepiej raz gorzej , kiedy przychodzi moment drzemki mojego syna i zostaje sama wtedy patrzę przed siebie i płacze a w głowie się modle żeby trafiło do aniołków i wybaczylo mi, że może nieodpowiednio o nie zadbałam .... Później wstaje mój syn i znów jest lepiej , mam też koszmary i pomagam sobie proszkami na uspokojenie ... Wiedziałam że będzie ciężko ale nie wiedziałam, że aż tak
Napewno jest z aniołkami. A Ty nie masz sobie nic do zarzucenia. Masz z kim pogadac? Moze warto pomyśleć o jakiejs innej pomocy bo proszki na długo nie pomoga. Wiem to po sobie.
 
Napewno jest z aniołkami. A Ty nie masz sobie nic do zarzucenia. Masz z kim pogadac? Moze warto pomyśleć o jakiejs innej pomocy bo proszki na długo nie pomoga. Wiem to po sobie.
Tak , mecze każdego wokół siebie , przyjaciółki rodzinę kiedy mam kryzys ale jeśli oni do mnie wracają z tym to się denerwuje i nie chce żeby rozdrapywali rany ... Mój mąż jest bardzo dobrym człowiekiem sam to bardzo przeżywa nie chce go też tak obciążać tym bo będzie się martwił o mnie bardzo dlatego nie zawsze mu mówię jak cierpię a pech chciał że musi być w pracy od rana do wieczora Nie ma wyjścia :(
 
Tak , mecze każdego wokół siebie , przyjaciółki rodzinę kiedy mam kryzys ale jeśli oni do mnie wracają z tym to się denerwuje i nie chce żeby rozdrapywali rany ... Mój mąż jest bardzo dobrym człowiekiem sam to bardzo przeżywa nie chce go też tak obciążać tym bo będzie się martwił o mnie bardzo dlatego nie zawsze mu mówię jak cierpię a pech chciał że musi być w pracy od rana do wieczora Nie ma wyjścia :( myślę, że za jakiś czas się z tym uporam ale napewno będę miała uraz do pewnych rzeczy nawet jedzenia które mi smakowało w tej ciąży bo to może głupie ale zostaje w psychice , w pierwszej poronionej ciąży płakałam miesiąc ale nie miałam synka teraz on zajmuje moj czas , próbuje się podnieść zmienić coś w moim życiu , zmienić coś w sobie , gotować , sprzątać zajmować się różnymi rzeczami ale nadchodzi kryzys i zalewam się łzami może przejdzie
 
Tak , mecze każdego wokół siebie , przyjaciółki rodzinę kiedy mam kryzys ale jeśli oni do mnie wracają z tym to się denerwuje i nie chce żeby rozdrapywali rany ... Mój mąż jest bardzo dobrym człowiekiem sam to bardzo przeżywa nie chce go też tak obciążać tym bo będzie się martwił o mnie bardzo dlatego nie zawsze mu mówię jak cierpię a pech chciał że musi być w pracy od rana do wieczora Nie ma wyjścia :(
To dobrze że masz duzo wsparcia w znajomych oby ze zrozumieniem bo ja bylam zupełnie sama ze wszystkim maz w pracy na cale dnie koleżanki to tylko z mądrymi radami ze przeciez taka mloda jestem itd... Takze cieszę się że nie jesteś sama. A noce tez mialam nieprzespane a jak zasnelam to same horrory mi sie snily ale trzeba to odreagować. Kiedy do lekarza idziesz
 
reklama
To dobrze że masz duzo wsparcia w znajomych oby ze zrozumieniem bo ja bylam zupełnie sama ze wszystkim maz w pracy na cale dnie koleżanki to tylko z mądrymi radami ze przeciez taka mloda jestem itd... Takze cieszę się że nie jesteś sama. A noce tez mialam nieprzespane a jak zasnelam to same horrory mi sie snily ale trzeba to odreagować. Kiedy do lekarza idziesz
W takim razie współczuję :( mnie wspiera około 10 osób i jest łatwiej jak ktoś mnie wysłucha , najgorszy mam kryzys na tej drzemce synka potem jakoś mija, wizytę mam za 2 tygodnie u lekarza , a czy po łyżeczkowaniu odczuwałas pieczenie ? I w którym byłaś tyg ? Miałaś już dzieci czy to było pierwsze? Jeśli nie masz ochoty nie odpowiadaj :) nie obrazę się :)
 
Do góry