reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Nie sądzę żeby luteina opóźniała miesiączkę , ja brałam po to żeby była owulacja i w razie co na podtrzymanie ciąży , Rita ja bym zrobiła test przed wyjazdem ,tym bardziej że masz okres regularnie
A w których dniach brałaś luteine aby owu była?

Też sądzę że luteina nie ma takiego zastosowania aby mogła opóźnić @
 
Test mógł wyjść negatywny ponieważ może później doszło do zagniezdzenia.

Czasami się tak zdarza. Jak masz możliwość iść do labo na betę to zrób bo to jest pewniejsze wynik.
Ja robiłam test i jest negatywny. Wcześniej też brałam tak luteine i też musiałam kilka dni czekać na okres. Dziś boli mjie brzuch, jakbym miała zaraz dostać. Luteine biorę, żeby podtrzymać ciążę
 
U mnie 6 dni czas płynie bardzo wolno, jajniki kloja ale ja wiem ze to nie możliwe żeby się udało nie czuje oprócz tego pobolewania raz na czas nic, piersi też nie bolą więc wolę mieć nastawienie na nie [emoji3061]trzeba tylko wyczekac na tą @ paskudna i działać dalej
U mnie 7 dni. Też tylko lekkie bóle podbrzusza. Tak jak ty wolę się za bardzo nie nakręcać. Mierze temperaturę i czekam.
 
No to smutne bo kurcze ten spozniajacy okres powinien być zwiastunem czegoś innego a nie coś takiego, a który to był cykl z luteina?
Teraz pierwszy. Mam brać kolejne 2 miesiące. Jak brałam kiedyś luteine, to było ok. Zrobiłam przed chwilą kolejny test, też negatywny
 
Ja mam dzis 16dc lekarz w 14 dc powiedzial zebym brala codziennie luteine i za 12 dni zrobila test jesli bedzie pozytywny brac dalej luteine jesli negatywny przestac brac wiec wnioskuje ze jesli przerwe branie bo test bedzie negatywny to @ powinna przyjsc szybko.
 
reklama
Do góry