reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Ale mnie to też bezsensu tym bardziej że zawsze ten okres spóźniony ma być oznaką czegos super a tu stres i głowienie się czemu tak jest....
Dla mnie to jest dziwne że przez luteine okres się spóźnia. Jutro nie dostaniesz to lekarz ci powie że może się spóźnić i że masz poczekać weekend i tak w kolko. Bez sens jak dla mnie.
 
reklama
Właśnie dwa dni A dzisiaj jest trzeci dzień. Nie wiem kochana co mam ci doradzić.

Ja naprawdę pierwszy raz słyszę że przez luteine może opóźnić się @ nawet jak bierzesz na pomoc w zejściu w ciążę to jak nie byłabyś w ciąży to okres lada chwila powinien być A go nie masz więc mi się wydaje że może luteina pomogła ci w zagniezdzeniu i jesteś w ciąży. Tylko jeszcze o tym nie wiesz.

Tego Ci życzę kochana z całego serca[emoji173]
Nie nie Lekarz powiedział że może się spóźnić do 2 dni,
 
Było by pięknie ale ciągle myślę że to opóźnienie przez luteine, z wyjazdu wracam jutro popołudniu. [emoji58] Eh wykończeń się
Właśnie dwa dni A dzisiaj jest trzeci dzień. Nie wiem kochana co mam ci doradzić.

Ja naprawdę pierwszy raz słyszę że przez luteine może opóźnić się @ nawet jak bierzesz na pomoc w zejściu w ciążę to jak nie byłabyś w ciąży to okres lada chwila powinien być A go nie masz więc mi się wydaje że może luteina pomogła ci w zagniezdzeniu i jesteś w ciąży. Tylko jeszcze o tym nie wiesz.

Tego Ci życzę kochana z całego serca[emoji173]
 
Było by pięknie ale ciągle myślę że to opóźnienie przez luteine, z wyjazdu wracam jutro popołudniu. [emoji58] Eh wykończeń się
Jak okaże się że jesteś w ciąży A masz nastawienie że się nie udało to będziesz miała mila niespodzianke.

Ja też nadal @ Nie mam a dzisiaj 33dc
 
reklama
Kochana musisz się przebadac dokładnie bo cos jest nie tak.... [emoji58] Kochana może jeszcze za wcześnie na test
Zrobiłam dzisiaj ale negatywny ( nie wytrzymalam) jeśli miesiączka nie przyjdzie to 5 czerwca znowu zrobię test.

Nie mam możliwości iść na betę bo nie mam na to badanie skierowania.
 
Do góry