reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Kochana musisz się przebadac dokładnie bo cos jest nie tak.... [emoji58] Kochana może jeszcze za wcześnie na test
Otrzymałam wczoraj wyniki hormony mam ok. Nie ma do czego się przyczepić. Cykle typowo nieregularne od 6 miesięcy. Od przyszłego cyklu jeśli nie jestem w ciąży będę pić saszetki na wyregulowanie cyklu owulacji i takie które wpływają pozytywnie na kobiecą płodność oraz będę zażywać 2x1 castagnusa.

Możliwe że za test jest za wcześnie dlatego spokojnie czekam czy @przyjdzie. Jeśli nie przyjdzie A testy będą negatywne to wszystko się wyjaśni 18 czerwca bo jadę do polskiego gin.
 
reklama
Trzymam kciuki [emoji123][emoji123][emoji123]
Otrzymałam wczoraj wyniki hormony mam ok. Nie ma do czego się przyczepić. Cykle typowo nieregularne od 6 miesięcy. Od przyszłego cyklu jeśli nie jestem w ciąży będę pić saszetki na wyregulowanie cyklu owulacji i takie które wpływają pozytywnie na kobiecą płodność oraz będę zażywać 2x1 castagnusa.

Możliwe że za test jest za wcześnie dlatego spokojnie czekam czy @przyjdzie. Jeśli nie przyjdzie A testy będą negatywne to wszystko się wyjaśni 18 czerwca bo jadę do polskiego gin.
 
Zrobiłam dzisiaj ale negatywny ( nie wytrzymalam) jeśli miesiączka nie przyjdzie to 5 czerwca znowu zrobię test.

Nie mam możliwości iść na betę bo nie mam na to badanie skierowania.
Ja też nie wytrzymałam kochana i zrobiłam.

Tak mnie brzuch ciągnie i kłuja jajniki...

A @ dopiero za 6 dni. Człowiek głupi jest. No oczywiście negatywny
 
Ja też nie wytrzymałam kochana i zrobiłam.

Tak mnie brzuch ciągnie i kłuja jajniki...

A @ dopiero za 6 dni. Człowiek głupi jest. No oczywiście negatywny
Ja dzisiaj czytałam na innym forum że czasami testy nie wychodzą bo z nimi różnie bywa. Innym dziewczynom dopiero wyszedł test równy miesiąc po terminie @
 
Hej nie ma jej, zrobiła test ale niehlujnie bo nie mam tu warunków i najpierw zamoczylam w moczu a Później stwierdziłam że źle to robię i nasiusialam na okienko, i po sekundzie dosłownie, taki. Wynik ale ja w to nie wierzę chyba źle zrobiłam nie mam drugiego
Hej kochana i jak tam przylazla małpa?
IMG-20190531-WA0000.jpeg
 
Hej nie ma jej, zrobiła test ale niehlujnie bo nie mam tu warunków i najpierw zamoczylam w moczu a Później stwierdziłam że źle to robię i nasiusialam na okienko, i po sekundzie dosłownie, taki. Wynik ale ja w to nie wierzę chyba źle zrobiłam nie mam drugiego Zobacz załącznik 979619
Jak byś to przelała to by nie wyszedł.

Gratulacje kochana mówiłam ci że nie będzie okresu.

Jak nie wierzysz to zrób drugi jutro rano i zamocz końcówkę na 10 sekund w moczu i odłóż na płaską powierzchnię. I znowu zobaczysz taki piękny test wierzę w to. Krechy masz piękne.

Jeszcze raz gratuluje
 
reklama
Jakoś w to nie wierzę. Siedzę.i jestem skołowana bo nie mogę zrobić drugiego, jestem za granicą ani na krew nic. Boję się dosłownie się bóje
Jak byś to przelała to by nie wyszedł.

Gratulacje kochana mówiłam ci że nie będzie okresu.

Jak nie wierzysz to zrób drugi jutro rano i zamocz końcówkę na 10 sekund w moczu i odłóż na płaską powierzchnię. I znowu zobaczysz taki piękny test wierzę w to. Krechy masz piękne.

Jeszcze raz gratuluje
 
Do góry