reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

To tak nie działa. Jak ma się b. duże problemy hormonalne to trzeba brać cały czas. U mnie sprawdzamy, czy nie mam za mało luteiny w 2vfazie cyklu i przez to plemniki nie mogą się przebić do jajeczka i dlatego nie dochodzi do zapłodnienia. Wtedy bierze się od owulacji przez 10 dni.
Z kolei, jeśli jest podejrzenie, że pęcherzyk w ogóle nie jest uwalniany lub nie rośnie, to bierze się cały czas.
 
reklama
U mnie pecherzyk pekl i lekarz mi przepisal luteina na podtrzymanie w razie jesli doszlo do zaplodnienia od 14dc biore bo akurat mialam wizyte z monitoringiem.
 
U mnie tak samo mam brać żeby pomóc zagniezdzic się fasolce, to mój drugi cykl z luteina i w tamtym też tak miałam że się spóźnił parę dni, u mnie wyraźne klocia więc na pewno jutro przyjdzie @,pislam do mojego lekarza że coś jest nie tak bo sam mi odp że może być oponienie do 2-3dni a ja mu na to że to wydłuża mój cykl do 31dni a ja mam wszytko obliczone zbadane na cykl 28 dni i wkurzylam się, umowie się na wizytę żeby sie z nim dogadać bo jeśli tak będzie działać luteina to na noc były obserwacje dwóch cykli żeby mi się teraz rozlecialo wszytko
Teraz pierwszy. Mam brać kolejne 2 miesiące. Jak brałam kiedyś luteine, to było ok. Zrobiłam przed chwilą kolejny test, też negatywny
 
Wow nie słyszałam jeszcze ze tak lekarz zaleca możej to dobre a to twój pierwszy cykl z Luteina?
Ja mam dzis 16dc lekarz w 14 dc powiedzial zebym brala codziennie luteine i za 12 dni zrobila test jesli bedzie pozytywny brac dalej luteine jesli negatywny przestac brac wiec wnioskuje ze jesli przerwe branie bo test bedzie negatywny to @ powinna przyjsc szybko.
 
Dziś nic ale w nocy czułam jajniki i nad ranem poszłam do toalety a jestem na wyjeździe i zapomniałam ale mój dr powiedziała wczoraj 2-3 dni moze się przesunąć więc czekam do Jutra
 
Dziś nic ale w nocy czułam jajniki i nad ranem poszłam do toalety a jestem na wyjeździe i zapomniałam ale mój dr powiedziała wczoraj 2-3 dni moze się przesunąć więc czekam do Jutra
Dla mnie to jest dziwne że przez luteine okres się spóźnia. Jutro nie dostaniesz to lekarz ci powie że może się spóźnić i że masz poczekać weekend i tak w kolko. Bez sens jak dla mnie.
 
reklama
Do góry