reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
Ja nie pisze o tym czy letnie czy zimowe :* tylko o rozmiarach. Powiem szczerze że nie ma zbyt wiele dzieci nie rodzi się tak dużych żeby mieć od razu rozmiar 62 :)

My z mężem nie jesteśmy wysocy więc byłam pewna, że nasz dzieć będzie pchełką i się obkupiłam w 56 i kilka 50. Dobrze, że w prezentach dostaliśmy 62, bo młody urodził się o długości 57 i większości mojej wyprawki nie założyliśmy i wskoczyliśmy od razu w 62.

Obecnie za tydzień Czarek kończy 3 miesiące i rozmiar 68 zaczyna się już robić ciasny.
Nasz robaczek:
20190529_145307.jpg


@Velvetka @Jotka_Szczotka gratulacje! Wyczekane kreseczki :)
 
reklama
Kasia [emoji3590] a jak u Was [emoji3590] za niedługo wracam do staraczkowego grona [emoji85][emoji23]
Ja odpuscilam starania. Za duzo nerwow mnie i meza to kosztowalo. Lekarz juz gadal o inseminacji i invitro. Caly czas kochamy sie bez zabezpieczen ale stwierdziliśmy co ma byc to będzie. Moze za jakis czas wrócę do tematu ale teraz ciesze sie tym ze posiadam juz swoje jedne cudo.
 
Dziewczynki dzisiaj dla rekreacji 9-10 dpo pojechałam na Betę całkiem dla sportu, pomiędzy zakupem koszyka do roweru i wyborem płytek do łazienki na dole. Dzisiaj pierwszy raz 0 na wyniku bety by mnie nie zasmuciło, nawet nie śpieszyłam się żeby wynik sprawdzać, bo na budowie folie na podłogi kleiłam. Godzinę temu myślę, a sprawdzę ze to 0. Do tej pory mi się ręce trzęsą.

BETA 18.4
Ale cudownie:) Ciesze sie ze udalo sie Wam!
 
Ja odpuscilam starania. Za duzo nerwow mnie i meza to kosztowalo. Lekarz juz gadal o inseminacji i invitro. Caly czas kochamy sie bez zabezpieczen ale stwierdziliśmy co ma byc to będzie. Moze za jakis czas wrócę do tematu ale teraz ciesze sie tym ze posiadam juz swoje jedne cudo.
Udało się kiedy zająłem się diagnostyką. Od nowego cyklu miałam brać tabletki antykoncepcyjne przez 3 miesiące z dużą dawką estrogenów, bo mi tego brakuje, a później odstawić i sie starać, więc się nie spinałam. Ba, wycieczkę do Grecji sobie wykupiliśmy na wrzesień, a teraz ostro zaangażowałam się w robótki na budowie i pykło. A najśmieszniejsze, że te tabletki wykupiłam i leżą. Z młodym też dostałam antykoncepcję na uregulowanie cyklu i nie zdążyłam wziąć. Historia lubi się powtarzać. Z całego serducha życzę Ci takiej "wpadki".
 
Dziewczyny to wracajcie do starań [emoji23] my wracamy od lipca /sierpnia [emoji23] jutro idę na wizytę po wyniki badań.
Dotrzymacie mi towarzystwa podczas starań[emoji23][emoji23]
Właśnie, mi też!!! W pracy ostatnio byłam, wchodzę i się rozglądam i myślę... a w dupkę jeża, nie wracam [emoji38] Wczoraj do Marcina mówię, że chcę trójkę [emoji38] Tylko ja mam 36 lat, nie wiem, kiedy to machnę [emoji16]
 
Dziewczyny to wracajcie do starań [emoji23] my wracamy od lipca /sierpnia [emoji23] jutro idę na wizytę po wyniki badań.
Dotrzymacie mi towarzystwa podczas starań[emoji23][emoji23]
Młodemu wychodzi właśnie 6 zębów na raz. Nagle okazało się, że jeszcze chyba wolę poczekać [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hahaha [emoji23] u nas wychodzą parami praktycznie [emoji23] terwz dwie górne dwójki, jedna już się ładnie przebiła, a druga jest w trakcie :D w Aleksem w ogóle nie miałam problemu z ząbkowaniem. U Mai trochę gorzej chociaż wiem że mogłoby być gorzej [emoji23][emoji23]
Ogólnie nie mam co narzekać na swoje dzieci, no oprócz tego że ta ruda mała zołza jest strasznie uparta [emoji85][emoji23]
No i dla mnie im szybciej trzecie tym szybciej wrócę do pracy :D już w sumie od lipca wracam z tym że nie do pazurów bo tego nie ogarnę. Ale od lipca startujemy z pokazami i szkoleniami już nie online a ja żywo że tak powiem[emoji23] no i na ile mi ciąża pozwoli będę chciała być aktywna jak najdłużej. A potem przez na pewni pół roku po porodzie znów się będę musiała ograniczyć do pracy online, a wolę między ludzi wyjść [emoji23][emoji85]
Młodemu wychodzi właśnie 6 zębów na raz. Nagle okazało się, że jeszcze chyba wolę poczekać [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Udało się kiedy zająłem się diagnostyką. Od nowego cyklu miałam brać tabletki antykoncepcyjne przez 3 miesiące z dużą dawką estrogenów, bo mi tego brakuje, a później odstawić i sie starać, więc się nie spinałam. Ba, wycieczkę do Grecji sobie wykupiliśmy na wrzesień, a teraz ostro zaangażowałam się w robótki na budowie i pykło. A najśmieszniejsze, że te tabletki wykupiłam i leżą. Z młodym też dostałam antykoncepcję na uregulowanie cyklu i nie zdążyłam wziąć. Historia lubi się powtarzać. Z całego serducha życzę Ci takiej "wpadki".
Nie powiem ze bym nie chciala takiej wpadki ale bedzie co bedzie:) I ciesze sie ze udalo sie Tobie wkoncu bo tak dlugo walczylas. 3 mam kciuki mocno by bylo wszystko okej✊✊
 
Do góry