reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@dżoasia? Jak dziewczynki? Dopiero przeczytałam, że pospieszyły się do mamusi. Możesz już czesciejr do nich wchodzić? Jakie mają imiona? Dacie radę. Z taką matką, jaką one mają, po prostu musi się udać!
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.
Głaszcz je jak najwięcej niech czują miłość... Ona je wzmocni! Trzymajcie się cieplutko - jak tatuś?
Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
 
reklama
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
Piękne imiona dla dzielnych dziewczynek:)
Dobrze, że tatuś daje radę. Ja ciągle o Was myślę i trzymam kciuki za zdrowie dziewczynek i dużo siły dla Was Rodziców.
 
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!

Piękne imiona!!! Iga to też był mój faworyt ❤️ ❤️
Oby tych dobrych wieści z każdym dniem było coraz więcej. Zdrówka dla księżniczek i dużo siły dla was!
 
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
Śliczne imiona!zobaczysz niedługo będą tylko dobre wieści !trzymajcie się dzielnie waszą waleczna rodziną
 
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
Oby tych wieści dobrych było więcej jak złych A z czasem same dobre .
Cycki spisują się ba medal w połowie ciąży taki stres i mleko dają- to cudowna wiadomość. Dziewczynki będą rosły okraglutkie na mleczku mamy .
Buziaki sercem z Wami
 
@dżoasia super imiona. Cieszę się, że tata taki skarb. Tego Wam potrzeba. Świetnie z tą laktacją. Nadejdzie dzień, że będą tylko dobre wieści wierzę w to![emoji3590]
 
Hej. Szukam informacji o wprowadzaniu w menopauze farmakologiczna. Pisałam w innych tematach na forum i skierowano mnie do Was. Ja nie podchodzę do in vitro ale do aid to już będzie 3 próba.
Czy któraś z Was była poddana menopauzie farmakologicznej? Jak to wygląda, ile trwa, jaki jest mniej więcej koszt i przede wszystkim czy to pomogło?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
 
Hej. Szukam informacji o wprowadzaniu w menopauze farmakologiczna. Pisałam w innych tematach na forum i skierowano mnie do Was. Ja nie podchodzę do in vitro ale do aid to już będzie 3 próba.
Czy któraś z Was była poddana menopauzie farmakologicznej? Jak to wygląda, ile trwa, jaki jest mniej więcej koszt i przede wszystkim czy to pomogło?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Cześć. Może zapytaj na forum " kto po in vitro " bo my tutaj bardziej o pampersach ;)
 
reklama
Do góry