reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Witam!

DZIAŁKA mamy, polecamy. Super sprawa, ale tak jak któraś koleżanka zaznaczyła: dodatkowa praca, trzeba dbać. Koszenie, plewienie, obkaszanie.
Poza tym same plusy.
Nasza ma 12a, mamy na niej przyczepę kempingowa nazwaną przez dzieci pieszczotliwie Floryda. Tak więc mamy swoją Florydę, osobistą. Śpimy w niej, gotujemy itp. Mamy ławeczki, stolik itp mamy miejsce na ognisko, prawdziwe, nie grill. Patyk, kiełbasa i ogień .Czar!
Mąż ma rękę ogrodnika i dzialkowca więc ma swoje poletko a na nim morze warzyw i innych smacznych rzeczy. Krzaki malin, porzeczek, agrest, truskawki. Drzewa owocowe ale jeszcze nieduże, bo 3 lata temu posadzone. Owoce już dają ale średnie.

U nas Też lekcje skrócone co wg mnie jest fanaberią ale luz.
 
reklama
Cześć Wam!!!
Kornel wczoraj oznajmił: "Tato, ja chyba zwariowałem... interesuje mnie matematyka" :errr: 100% humansta, historyk, a tu takie coś...
Najmłodszy chory... Żona jutro z nim idzie do lekarza, zobaczymy, co wyjdzie.
 
Mamunia też nie rozumiem idei skróconych lekcji. Niby w domu będzie mniej gorąco? Ja rozumiem że dzieci nie mogą się skupić, ale to można lekcje zorganizować inaczej.

Soldier zdrowia.
Też mam jednego syna uzdolnionego ;) nie łatwe dziecko. ..

A wogole to jednego syna kolega dostał chyba dziś udaru :( w szkole bolała go głowa, jak rodzice dojechali do szpitala to już przestawał ich poznawać, pogłębiały się problemy neurologiczne. Straszne :( uważajcie bardzo na dzieci i niech dużo piją
 
@Dominika81 otóż to, ja nie wiem ale mam wrażenie że trochę ich poniosło...U nas lekcje skrócone co upał a na wf:confused2: w samo południe biegali uczniowie na boisku...bez komentarza....czasem myślę, że mi się to tylko zdaje...

Trzeba teraz uważać, pić dużo, unikać w szczycie wychodzenia jak nie trzeba.

@Soldier58 Dobrze, że masz takiego zdolniache! Zdrowka a co synkowi jest? Co żona porabia?
 
@Dominika81 otóż to, ja nie wiem ale mam wrażenie że trochę ich poniosło...U nas lekcje skrócone co upał a na wf:confused2: w samo południe biegali uczniowie na boisku...bez komentarza....czasem myślę, że mi się to tylko zdaje...

Trzeba teraz uważać, pić dużo, unikać w szczycie wychodzenia jak nie trzeba.

@Soldier58 Dobrze, że masz takiego zdolniache! Zdrowka a co synkowi jest? Co żona porabia?
Nie żartuj... Żadnego przebywania na słońcu od 10 do 16 minimum ...
 
@Dominika81 otóż to, ja nie wiem ale mam wrażenie że trochę ich poniosło...U nas lekcje skrócone co upał a na wf:confused2: w samo południe biegali uczniowie na boisku...bez komentarza....czasem myślę, że mi się to tylko zdaje...

Trzeba teraz uważać, pić dużo, unikać w szczycie wychodzenia jak nie trzeba.

@Soldier58 Dobrze, że masz takiego zdolniache! Zdrowka a co synkowi jest? Co żona porabia?
Co do najmniejszego, przedwczoraj dostał gorączki 39, całą noc płakał :( nic nie wiadomo, Diana dziś z nim idzie do przychodni to zobaczymy, co lekarz powie.
Żona jest historykiem, a ja, choć jestem zawodowym żołnierzem i raczej ścisłym umysłem, to również od zawsze lubiłem historię, zwłaszcza tę najnowszą. Kornel też właśnie tym okresem sie fascynował, a tu taki zonk... Nie no, cieszę się, że jest jakaś odmiana... A i tak u niego to historia rządzi ;)

Tak się zastanowiłem i ma to jakieś powiązanie... Kornela nie interesuje (jak na razie) matematyka całościowo, tylko głównie takie aspekty powiązane z historią: lwowska szkoła matemtyczna, której jeden z twórców, Stanisław Ulam, pracował podczas wojny nad amerykańską bombą atomową, czy złamanie kodu Enigmy. No i jego (i mój ;) ) idol, Kornel Morawiecki, z wykształcenia jest fizykiem, a pracował na PWr wykładając matematykę. To dla Korniego też nie jest bez znaczenia :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Hej
U nas od jutra skracaja lekcje, a ja jestem wyrodna matka, bo nie puscilam ich do szkoły... Muszę po przeprowadzce ich wozić i poprostu stwierdzam że po co.... Starsi by kończyli o 11.30 a młodszy 13.05, oceny wystawione, książki oddane..... W tym roku tylko robię im ta przyjemność zawsze muszą chodzić do końca, a od Września już szkoła będzie na miejscu :)
@Soldier58 zdrówka dla syna :)
 
Liza jaka tam wyrodna. Dobra matka ;)
Chyba dzieci się cieszą [emoji3]
No w sumie tak, choć taki skwar że na basen teraz by poszli ale kurde niewiem czy to dobry pomysł :/ wolę ichkolo 16 puścić by się popluskali :)
A starsza corka na wycieczce, dzis Poznań i wieczorem powrót do domu po 3 dniach :) ale była cisza i spokój :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Nie, na słońce absolutnie nie polecam wychodzić.... to nie jest dobry pomysł...

Jakoś mi ta twoja najstarsza córcia wyleciała z głowy. Chyba zawsze rozwialismy o chlopakach, podwójnych wózkach i radzeniu sobie z prawie-blizniakami ;)



No w sumie tak, choć taki skwar że na basen teraz by poszli ale kurde niewiem czy to dobry pomysł :/ wolę ichkolo 16 puścić by się popluskali :)
A starsza corka na wycieczce, dzis Poznań i wieczorem powrót do domu po 3 dniach :) ale była cisza i spokój :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Do góry