reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki

Ten moj to spi w szpitalu. Ja czesto wracam w nd czy w nocy. Dzwonie zeby sie umowic i dla niego nie problem zeby o 22 na oddziale mnie przyjąć, czy tez w niedziele o 7. Zawsze ma czas dla swoich oacjentek. A dodam ze nie prowadzi prywatnie gabinetu jako takiego wszystko w ramach nfz lub za symboliczne 50zl poza kolejką
Przed 40 zdążysz[emoji6]

To w Jeleniej brakuje takich lekarzy niestety.
 
reklama
Ten moj to spi w szpitalu. Ja czesto wracam w nd czy w nocy. Dzwonie zeby sie umowic i dla niego nie problem zeby o 22 na oddziale mnie przyjąć, czy tez w niedziele o 7. Zawsze ma czas dla swoich oacjentek. A dodam ze nie prowadzi prywatnie gabinetu jako takiego wszystko w ramach nfz lub za symboliczne 50zl poza kolejką
To jeszcze sa tacy lekarze, super. Szkoda ze daleko. z jakiej miejscowosci?
 
Prawie Poznań. Ale warto mi do niego śmigać nawet co tydzien. Tylko on zauważył na usg krwiaka.
Ale nigdy nie straszył, nie naciskał z niczym. Nawet o pappa zapytal sie czy chce. Czy mam inne zdanie. Ale opowiedział mi historię tak zebym miala swiadomosc jak szybko trzeba reagowac i dzialac w razie zlych wynikow. Ale nie powiedzial ani razu - a bo wiesz tez mozesz tak miec..
To jeszcze sa tacy lekarze, super. Szkoda ze daleko. z jakiej miejscowosci?
 
Prawie Poznań. Ale warto mi do niego śmigać nawet co tydzien. Tylko on zauważył na usg krwiaka.
Ale nigdy nie straszył, nie naciskał z niczym. Nawet o pappa zapytal sie czy chce. Czy mam inne zdanie. Ale opowiedział mi historię tak zebym miala swiadomosc jak szybko trzeba reagowac i dzialac w razie zlych wynikow. Ale nie powiedzial ani razu - a bo wiesz tez mozesz tak miec..
Dobrze mieć takiego lekarza, ale na miejscu też byś sie ktoś przydal.
 
Yupiii no to jest szansa hahahaha
A powiedz mi jak sie w tym wieku trzymasz z malym bobo ?
Bo ja mentalnie to mam jakies 24 lata ;) ale boje sie jak kondycha mi nie wytrzyma hehe
No nieźle, możesz się uwinac, na styczniowkach mamy już pierwsza-kolejną ciążę , też z terminem na styczeń 2020
 
No wlasnie. Dlatego z Winkler zrezygnowałam. Do Piskozuba juz chyba nie pojde - chociaz ma sprzet w gabinecie to mam wrazenie ze nie umie z nigo korzystac.
Dowiem sie czy Bielasik pracuje jeszcze w szpitalu.. ale w sumie to chyba juz mi wsio ryba. Bo w JG rodzic juz na 100% nie bede
Dobrze mieć takiego lekarza, ale na miejscu też byś sie ktoś przydal.
 
Yupiii no to jest szansa hahahaha
A powiedz mi jak sie w tym wieku trzymasz z malym bobo ?
Bo ja mentalnie to mam jakies 24 lata ;) ale boje sie jak kondycha mi nie wytrzyma hehe
Daje radę, bałam się że będę mega zmęczona ale jest ok, ja tak długo czekałam na córkę że siły są nawet nie wiem skąd. Ciążę też znosilam podobnie jak 10 lat temu , tylko upały mnie wykanczaly.
 
reklama
Mnie teraz wszystko wykancza. Męcze sie nawet kladac spać. Zrywy mam na max godzine i znowu bym spała. Ale mam nadzieje ze minie to za 2-3 tyg i bede w miare normalnie funkcjonowac :)
Daje radę, bałam się że będę mega zmęczona ale jest ok, ja tak długo czekałam na córkę że siły są nawet nie wiem skąd. Ciążę też znosilam podobnie jak 10 lat temu , tylko upały mnie wykanczaly.
 
Do góry