reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium w ciąży

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2019
Postów
3
Hejka dziewczyny :) mam pytanie, ile wynosi grubość endometrium na początku ciąży. Mówię tu o jakimś 5-6 tygodniu. Jak u was to wyglądało ? Jaki jest przyrost endometrium w ciąży ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :))
 
reklama
Rozwiązanie
Ja zaszłam mając zaledwie 5 mm , sam lekarz powiedział ,żeby się nie nastawiać bo może być różnie ale dał leki i się udało ,ale cały czas mówił że minimum 8 a najlepiej 10mm
Hej jestem tu od niedawna js dziś mam 34 dc wczoraj byłam na usg i endometrium 4 mm. Cykle trwają 28 dni. Bylam stymulowana lametts i nie wiem czy to ciąża?
Byłam w 4 tygodniu ciąży na USG (czyli 2 tyg od zapłodnienia). Endometrium miało 10mm, lekarz marudził że takie grube (nie wiem czemu, przecież norma chyba jest do 14mm?) - nie wiedzieliśmy jeszcze o ciąży. Przed zajściem miałam chudziutkie, 6mm przed owulacją.
10 mm to jest według mojego gina świetne endo do zapłodnienia ,więc nie wiem o co Twojemu chodzi
 
reklama
Jak to moj ginek mowi ( ten fajny) jego juz zadne rzeczy nie zdziwią. Tyle lat ile pracuje to rzadko ksiazkowe przypadki, tylko same pod hasłem " to niemożliwe" jak np. moje dwie owulacje w jednym cyklu w ostepach 10 dniowych, jakas tam tylko w @ miała seksa i zaszła itp hehehe
No bo widocznie masz odpowiednie , ja ciągle słyszałam że za cienkie i że się nie zagnieździ ,ale pomimo bardzo cienkiego się udało
 
ha ha mam koleżankę , co ma owulację cały miesiąc ;) wystarczy jeden sex bez zabezpieczenia , mimo że nie jest do końca zawsze zajdzie w ciąże ,jest obecnie w 5 ha ha a ja się musiałam 2 lata starać ha ha
 
ha ha mam koleżankę , co ma owulację cały miesiąc ;) wystarczy jeden sex bez zabezpieczenia , mimo że nie jest do końca zawsze zajdzie w ciąże ,jest obecnie w 5 ha ha a ja się musiałam 2 lata starać ha ha
Ja sie staralam 9mcy. wywolywanie @ monity, tabsy, zastrzyki, uwa wszystko na głowie wg cyklu. Normalnie cykl 23dni. Ten z dwoma owu był 34 dni. 6 jajeczek poszzzzzłoo ...
Odpuscilam starania. Na wielkanoc 3 dni po @ !!! , świąteczny kielonek pierwszy od x lat, noc z mezem przy kominku.. i tadam hehehe
A myslalam ze cykl kolejny jakis rypniety i dopiero 2 tyg po planowej @ zrobiłam test.
 
Ja sie staralam 9mcy. wywolywanie @ monity, tabsy, zastrzyki, uwa wszystko na głowie wg cyklu. Normalnie cykl 23dni. Ten z dwoma owu był 34 dni. 6 jajeczek poszzzzzłoo ...
Odpuscilam starania. Na wielkanoc 3 dni po @ !!! , świąteczny kielonek pierwszy od x lat, noc z mezem przy kominku.. i tadam hehehe
A myslalam ze cykl kolejny jakis rypniety i dopiero 2 tyg po planowej @ zrobiłam test.
Ha ha no i to jest często sposób ;) u mnie był to sylwester i to nie z jednym kielonkiem ha ha
 
I to jest właśnie ta niesprawiedliwość, ja też już walcze prawie rok.
Wiem wiem , niestety nie każdej z nas jest dane ,ale myślę że wszystko jest po coś ,choć też po 2 latach starań ,miała dość i pretensje do całego świata, uda się zobaczysz ,tylko trzeba odpuścić ,choćby na chwilę serio polecam wyjazd ,odreagowanie
 
Moj caly czas chodzi za mna i sie zmieje ze sie upiłam i bylam łatwa [emoji23][emoji23][emoji23] " głowa pijana dupa sprzedana" [emoji23][emoji23][emoji23] I to fakt ze mial racje od poczatku a ja glupie testy tabsy usg kalendarze itp
Ha ha no i to jest często sposób ;) u mnie był to sylwester i to nie z jednym kielonkiem ha ha
 
Ja odpuscilam serio. Mialam dosc @ i tego bolu. Czekałam na @ zeby znowu zacza brac tabsy. Stwierdziłam ze jednak mnie to nie jest pisane, a nie mam zamiaru sie wiecej meczyc co miesiac -tydzien z życiorysu wyjęty.
Wiec to nie bylo tylko takie mówienie samej sobie, ale faktyczne zaprzestanie starań.
I to jest właśnie ta niesprawiedliwość, ja też już walcze prawie rok.
 
reklama
Odpuscilam starania. Na wielkanoc 3 dni po @ !!! , świąteczny kielonek pierwszy od x lat, noc z mezem przy kominku.. i tadam hehehe
.

No to mnie się udało po kieliszku Prosecco [emoji3]
Mąż się śmieje ze powinnismy od firmy coś dostać, np przydział dobrego wina na najbliższe 10 lat albo żeby firma zasponsorowała dziecku studia...
 
Do góry