reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny, 2 dni mnie nie było i 300 postów [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] szalone!

Ja to chyba będę nawet marcówką, tak wychodzi z ostatniej wizyty u gina. Na USG widział serduszko - ja przyznam się, że nie widziałam. Powiedział, że to przez późną owulację i teraz będę mieć wszędzie opóźnienia.... Termin z USG mam na 2 marca [emoji4]
Myślę że wiele z nas może przenosić termin i zostać marcówką więc się nie stresuj :)
 
reklama
A ja znowu czuje, ze będę styczniowką :D chociaż mąż sobie już zażyczył prezent na swoje urodziny- 7 lutego;)
@Kasiektorek Zazdroszcze odwagi kupowania już ciuszków :) ja jeszcze o tym nawet nie pomyślałam:( ale mąż wysłał mi już wózek, który go interesuje a tak się zarzekał po stracie pierwszej ciąży, ze następnym razem będzie kupował wszystko dopiero po porodzie...:p:dry:
Co do ciuszków powiem wam tak, z racji ze pracuje w żłobku, mam dzieciaczki od roczku do 2,5 lat i najwiecej ciuszków jakie przewijają się przez zlobek to właśnie pepco ;) tego ani nie szkoda jak ubrudzi, zniszczy czy wyrośnie;) choćbym miała dziecku 2 razy założyć jakaś koszulkę to nie szkoda tych paru złotych .. a wydaje mi się ze na takie miejsca jak właśnie zlobek, przedszkole czy plac zabaw ciuszki z pepco sa idealne:) ale warto również w szafie malucha mieć jakieś lepsze rzeczy na tzw.”wyjścia”:p:p:p To oczywiste;)
 
Hej dziewczyny, ja strasznie mało się tutaj udzielam, a szkoda.. za to czytam wszystko [emoji16] zajadam razem z wami bułki z pasztetem [emoji23] muszę jakoś nabrać odwagi żeby się swobodniej tutaj udzielać. Ja synkowi często kupuję koszulki w Pepco i powiem wam, że piorę często w wysokich temperaturach z wysokimi obrotami i są jak nowe, za max 10zl, więc nie wiem czemu trafiacie na jakieś słabe jakościowo.
 
Chyba będę sobie musiała jutro zrobić pasztet z soczewicy i zjeść z ogórkiem bo to już widzę punkt obowiązkowy u nas a ja bezmięsna jestem:)
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i dobrych wiadomości.
Dobrej nocki i kolorowych snów :)
 
Hej dziewczyny ;) nie wiem czy mogę się rozgościć w Waszych progach.
Na USG widziałam dopiero pęcherzyk (3 tydzień z USG ) z miesiączki mi wychodzi 7 tydzień .
Jestem mamą 5 latka , który właśnie dzisiaj obchodził Swoje 5 urodzinki. Udzielałam się na forum czerwcowek 2014 ( może jakaś mamusia też jest ?))
 
Hej dziewczyny ;) nie wiem czy mogę się rozgościć w Waszych progach.
Na USG widziałam dopiero pęcherzyk (3 tydzień z USG ) z miesiączki mi wychodzi 7 tydzień .
Jestem mamą 5 latka , który właśnie dzisiaj obchodził Swoje 5 urodzinki. Udzielałam się na forum czerwcowek 2014 ( może jakaś mamusia też jest ?))

Witamy, oczywiście, że możesz, rozgość się smiało :)
Jeśli 3 tydzień z usg to za chwilkę będzie już maluszka widać.
Wszystkiego najlepszego dla synka z okazji urodzin. :)
 
reklama
Do góry