reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

@Malinkaa123 dziękuję za Twoje ciepłe słowa otuchy. W ogóle cieszę się, że jestem z Wami, mamy podobne radości i troskę.

A wy też tak ciągle kichacie? Ja muszę często łapać się za nos żeby nie kichnąć.
I zauważyłam na brzuszku Linea Negra, taka bladziutka, też już macie? :D
Ja też ciągle kicham! W pracy kazdy mysli ze mam alergię ale to chyba jeden z objawów?
 
reklama
@Malinkaa123 dziękuję za Twoje ciepłe słowa otuchy. W ogóle cieszę się, że jestem z Wami, mamy podobne radości i troskę.

A wy też tak ciągle kichacie? Ja muszę często łapać się za nos żeby nie kichnąć.
I zauważyłam na brzuszku Linea Negra, taka bladziutka, też już macie? :D
Ja kicham chyba tyle co zwykle, nie mam jakoś z tym większego problemu. Na szczęście nie mam tej linii na brzuchu i mam nadzieję, że się nie pojawi ;) Ogólnie jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to sam tego nie zgadnie bo specjalnie ciążowego brzucha nie mam. Jak się położe to czuję pod ręką taką kulę, ale nie widać jej. Waga też utrzymuje się cały czas podobna.
A z tych złych rzeczy to przez ostatnie 9 dni miałam tylko dwa dni bez bólu głowy...migrena mnie wykończy...
 
Ja kicham chyba tyle co zwykle, nie mam jakoś z tym większego problemu. Na szczęście nie mam tej linii na brzuchu i mam nadzieję, że się nie pojawi ;) Ogólnie jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to sam tego nie zgadnie bo specjalnie ciążowego brzucha nie mam. Jak się położe to czuję pod ręką taką kulę, ale nie widać jej. Waga też utrzymuje się cały czas podobna.
A z tych złych rzeczy to przez ostatnie 9 dni miałam tylko dwa dni bez bólu głowy...migrena mnie wykończy...
Z tym bólem głowy mam tak samo;( to jest gorsze niż mdłości i wymioty, w piątek nie dałam rady wytrwać do końca pracy;( Spać przez to też nie mogę i wczoraj z wyczerpania i bezsilności wzięłam jedną tabletkę apapu;( czy też się posiłkowałaś tabletkami?
 
Hej dziewczyny!
I ja po prenatalnych najszczęśliwsza na świecie !
Moje dzieciątko ma się dobrze i zarówno usg i test Pappa w porządku ❤️
 

Załączniki

  • ED50E74B-B975-4996-A3C5-A40FFBB31E8C.jpeg
    ED50E74B-B975-4996-A3C5-A40FFBB31E8C.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 80
Ja w swoim mcu sie staralam ostro. Dlatego sie nie udalo. Czekałam juz generalnie na kolejną @ zeby znowu tabsy anty brac ktore kupiłam na nastepny cykl
Przestałam monity usg liczenie clo testy itp. Koniec.
No i seksik 4 dni po @ w wielkanoc i tadaaaam w 7dc hehe
Gdzieś czytałam, że najłatwiej zachodzi się w ciążę w miesiącu swoich urodzin. U mnie faktycznie dwa razy tak się stało. Poszło bez wysiłku, wręcz jestem zaskoczona. Pierwsza ciąża (która ma już 8 lat) to był jednorazowy strzał na cały miesiąc grubo przed owulacją, a obecna, grubo po owulacji :D czyli dzieciaki niewystarane.
Ma któraś tak jak ja?
 
Dziewczyny jakie miałyście NT??? Mi 2,6 trochę duże, nifty wyszło prawidłowo wiec nie wiem czy mam się czym martwić ...
 
reklama
Do góry