reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczyny ja sie z wami żegnam ale z uśmiechem na twarzy. Zostawcie mnie na grupie bo chce widzieć wasze bobaski i oczywiście na pewno za jakiś czas się pochwale swoją ciąża. Ściskam was mocno kochane - buziaczki [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji173]️[emoji173]️[emoji3][emoji3][emoji173]️[emoji3][emoji173]️[emoji3]
Trzymaj się Kochana :) To super, że masz takie pozytywne podejście, to najważniejsze! Życzymy powodzenia w dalszych staraniach i oczywiście odzywaj się :-*
 
@wesa co u Ciebie kochana ?? Pamiętam chyba że miałaś jakis krwiak w macicy, mam nadzieję że wszystko w porządku i że nie zagladasz do nas z braku czasu [emoji8]
Hej. Wszystko w porządku choć znoszę te pierwsze miesiące ciężko, wymiotuję non stop, i jestem ciągle zmęczona niczym. Mam nadzieje ze niebawem to minie. Krwiaczek ostatnio się zmniejszył do 1 cm. W sobotę mam wizytę a w środę przyszłą prenatalne.
 
Cześć piękne! Witam się z łóżka w ten deszczowy południowy dzień. U mnie dzisiaj totalna masakra. Wstałam tylko na śniadanie i żeby wyjść z psem. Nie mam totalnie siły, czuję się jak taki kapeć. Nie wiem czy to normalne, ale mogłoby już minąć :(
Do tego stopnia ze mną źle, że panu od sprawdzania liczników prądu otworzyłam w piżamie, szlafroku i poczochranych włosach [emoji16] miał minę chłoptaś [emoji16]

@Julika.s ale piękny i duży dzieć już :D

@Bafinka uwielbiam dżemy własnej roboty. Z chęcią bym zrobiła z borówek, bo jeszcze takiego nie robiłam ;) a ciacho wyglada baaaardzo smacznie!

@Jotka_Szczotka u mnie w sprawach seksu nic się nie zmieniło, ochota jaka była, taka jest. Żadnego dyskomfortu nie mam, ale może to dlatego, że na płasko brzuch się wciąga [emoji23] zobaczymy później[emoji16]

@Velvetka dzisiaj u mnie zginęły powiadomienia na aplikacji [emoji16]

@Różamama ściskam również mocno i trzymam kciuki za bobaska[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

A ja się nie zapytałam oczywiście ginekologa i teraz nie wiem, czy to usg, co będę mieć 12.08 czy to nie prenatalne [emoji848] bo w końcu to już 12t będzie.
 
reklama
Hej. Wszystko w porządku choć znoszę te pierwsze miesiące ciężko, wymiotuję non stop, i jestem ciągle zmęczona niczym. Mam nadzieje ze niebawem to minie. Krwiaczek ostatnio się zmniejszył do 1 cm. W sobotę mam wizytę a w środę przyszłą prenatalne.
To super że tak się zmniejszył ten krwiak ! Samopoczucie powinno niebawem się poprawić. A który teraz u Ciebie tydz ?? Coś kojarzę że chyba podobnie jak u mnie ale pewna nie jestem, u mnie dziś 10+4, jem za dwoje ech, słone słodkie niezdrowe obojetne bo bardzo często czuje głód i pustkę w żołądku, zle sie dla mnie to skończy [emoji23][emoji23] ja prenatalne 30.07
 
Do góry