reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Zrobiłam dziś bete 8 dpt 5 dniowego zarodka. Wyszło 1.2. Lekarz kazał zrobić najwcześniej 10 dpt. Jest w ogóle szansa czy to koniec? Powtarzać w sobotę czy to bez sensu?
Ja w 7dpt blastki mialam 2.2 powtorzylam dzis 9dpt i 0.9... Niestety. Dziewczyny takie wyniki to ciaze biochemiczne? Czy nawet nie?
 
reklama
@Pójdźka i ja na Twoim miejscu polaczylabym ktorys z Twoich pieknotek z tym 3.2.3 u mnie embriolog mowila ze wlasnie lekarze tak zalecaja zeby się nawzajem wspieraly do rozwoju. Ale to Wasza decyzja. Mi to juz powiedziala tuz przed transferem :)
 
Bardzo ładne masz te zarodki, szczególnie 4.1.1 i 3.1.1. Ja teraz mialam podawane 3.2.2 i 3.2.3 i na wizycie z embriologiem zapytalam czy zdazaja sie te z jedynkami i pani zazartowala ze w ksiazkach dla embriologow hehe ale zaraz dodala ze czasem takie dobre sa. A u Ciebie proszę az dwie pieknoty. :) ale ogolnie tak jak @Dzoannna pisala wszystkie zarodki maja potencjał, i embriolog to potwierdzila te z trojeczka na koncu po prostu nieco "slabsze"
To mnie podnioslyscie na duchu :) Dobrze ze chociaz z tym u mnie nie ma aż takiego problemu. A myślisz że tego słabszego lepiej połączyć z tym 4.1.1 czy z 3.1.1?
 
Bardzo ladne te zarodki:) nigdy nie mialam z 1 na koncu:(
Też się cieszę :) Tylko ja z tych, co to zawsze dziury w całym szukają. Zastanawiam się, kiedy coś pójdzie nie tak. Z lekarza jesteśmy zadowoleni, choć on z takich mało komunikatywnych. Pomimo złych wyników nasienia dał nam nadzieję, potem okazało się, że nasienie w dniu pick upu jest świetnej jakości. Śnieżynki czekają a ja zaraz zaczynam brać estrofem.
 
Bardzo ładne masz te zarodki, szczególnie 4.1.1 i 3.1.1. Ja teraz mialam podawane 3.2.2 i 3.2.3 i na wizycie z embriologiem zapytalam czy zdazaja sie te z jedynkami i pani zazartowala ze w ksiazkach dla embriologow hehe ale zaraz dodala ze czasem takie dobre sa. A u Ciebie proszę az dwie pieknoty. :) ale ogolnie tak jak @Dzoannna pisala wszystkie zarodki maja potencjał, i embriolog to potwierdzila te z trojeczka na koncu po prostu nieco "slabsze"
Serio? To ja z 5 blastek mam właśnie aż trzy z 1.1. [emoji4]

Oj... chyba faktycznie szykuje się u mnie duża rodzinka [emoji7]
 
reklama
Doradźcie proszę. Właśnie zadzwonił doktor, mamy 4 blastki, stwierdził, że bardzo dobrej jakości. Invicta klasyfikuje tylko cyframi, czy druga i trzecia cyfra odpowiada literom (A-1, B-2 itd.)? Mamy dwie klasy 422 i po jednej 421 i 411.
To jesteśmy na podobnym etapie:) :) Daj znać na kiedy będziesz miec wyznaczony transfer, to kciuki mocno potrzymam:)
 
Do góry