reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pewien problem,czuję pieczenie i swędzenie w okolicach intymnych,czy jest coś w aptece bez recepty dostępne,które można we wczesnej ciąży wziąć?Teraz weekend,ciężko będzie znaleźć gina.A może można wziąć gineintyma globulki ,na infekcje,co reklamują?jak myślicie?kiedyś mi pomogły,ale czy teraz mogę wziąć?
Gineintyma nie możesz napewno. Jeśli chodzi o globulki i podejrzewasz że podłoże jest grzybicze, albo bakteryjne to możesz napewno lactovaginal w kaps. dopochwowych.
 
reklama
Wiesz on na pewno cos sensownego zaleci, a macie jeszcze zarodki wiec naprawde bedzie dobrze...
Ja mam ostatnie zarodki i robie w ciemno encorton i intralipid. A jak sie nie uda to i tak jade do niego.
Jak masz dobre przeczucia co do niego to mozesz byc spokojna.... a Ty mialas laparoskopie albo cos takiego? Pamietam ze Was naciskali na badania genetyczne... macie jeszcze 3 zarodki tak?
Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki za dobrą becie
 
dziewczyny co bierzecie jak boli brzuch u dołu po transferze, dziś 1dpt i byłam na zakupach ale dosłownie prawie wogołe nie chodziłam, prawie jak spacer a po 2h zaczęło mnie lekko boleć z prawej strony. Biore relanium+nospe forte|+buscopan forte
Ja odczuwałam ból brzucha tak do Ok 9dpt i nospa forte 3xdziennie w zupełności wystarczyła ;)
 
reklama
Do góry