reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Oby już nie przyszła paskudna@! Daj trochę słoneczka :)
Mimi92 Ja tam dziś chłopa wykorzystam do sprzątania i gotowania, więc aż będę leniuchowac
Też bym go chętnie wykorzystała, ale jestem ostatnio zbyt nerwowa i najmniejsza rzecz zrobiona nie po mojej myśli kończy się wojną więc wiesz [emoji23]
 
Kochana ja zeszły miesiąc miałam tak beta na badaniach wyszła 3,71 a okres dostalam w planowanym czasie i kolejny miesiąc staran.
Po rozmowie z lekarzem niektóre kobiety mają podwyższony poziom choroby i testy z czułości prawie zawsze przed miesiączką pokażą kreski
Dlatego ja już testów robiła nie będę chyba że te 25 one tego nie wykryją
Robiłam bete i była QUOTE]
IMG-20190707-WA0027.jpeg
 
Hej dziewczyny witam się w niedzielny leniwy poranek ja jeszcze w luzku mąż mi właśnie śniadanko i kawusie zrobił do łóżka ( chyba coś przeskrobał)
ja dziś 8dc ale nie wiem czy nie zaczynają mi się dni płodne bo biorę clo od 2do 7 DC i od wczoraj wieczora bardzo mi mokro nie mam w domu testów żeby zrobić dopiero jutro mam jakąś aptekę koło pracy.
We wtorek idę do lekarza na 9 zobaczyć jak tam wszystko ładnie rośnie albo już uroslo i umówić jakiś termin inseminacji mam nadzieję że teraz nie będzie owulacji bo to się nie uda :(
A co z objawów podejrzewam że w tym miesiącu beda znów 2 pęcherzyki bo brzuch mnie boli tak samo jak wtedy kiedy były 2 jajeczka 2 miesiące temu więc to by tak pasowało że z jednego jajnika są po 2 jeśli dobrze rozumiem mój organizm i moje pobolewania brzucha. Bo zeszły miesiąc było tylko 1 jajeczko i totalnie nic nie czulam.
Trzymam za was wszystkie kciuki i czekam na wasze cudowne wieści o 2 kreskach i fasolkach
 
Też bym go chętnie wykorzystała, ale jestem ostatnio zbyt nerwowa i najmniejsza rzecz zrobiona nie po mojej myśli kończy się wojną więc wiesz [emoji23]
Oj uwierz że ja też agresor ostatnio, z tym że mój i tak zrobi co ma zrobić bo to taki typ "tylko się nie kłóćmy" haha oczywiscie jak wybuchnie to idą iskry, ale raczej ciężko go wyprowadzić z rownowagi.
No i fantastycznie gotuje, więc jak jest to on robi obiady
 
Kochana ja zeszły miesiąc miałam tak beta na badaniach wyszła 3,71 a okres dostalam w planowanym czasie i kolejny miesiąc staran.
Po rozmowie z lekarzem niektóre kobiety mają podwyższony poziom choroby i testy z czułości prawie zawsze przed miesiączką pokażą kreski
Dlatego ja już testów robiła nie będę chyba że te 25 one tego nie wykryją
Czyje to fotki bo Napewno nie moje
 
reklama
Cześć dziewczyny mam nadzieję że mi pomożecie.
Otóż z mężem do tej pory stosujemy "przytulnie" przerywane i wszystko było ok aż do teraz. @ mam średnio co 34dni i w 26dc miałam tyle co na papierze toaletowym jasno czerwone plame później brązowe, następnego dnia brązowe z skrzepami lub grudkami nie wiem jak to nazwać wczoraj lekko brązowe plamienia tyle co na wkładce. Dziś jestem w 28 dc i znowu to samo. W ciągu tych mam ma delikatne kłucia i uczucie że coś się dzieje. Zaczynam się martwić bo czytałam w necie że może to być nadżerka polip a do lekarza nie mam kiedy iść bo wyjeżdżam na wakacje.
 
Do góry