reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam się i ja, mam 20 lat, Kinga :) W grudniu zostanę mamą prawdopodobnie Łucji, ale jeszcze czekamy na pojutrze i potwierdzenie :)
 
reklama
Patrzę w powiadomienia i szok :) ile lat temu tu bylam?? Chyba z 7.. Juz z tego wszystkiego nie jestem młodą mama :D
Corke urodzilam majac 21lat i 9 miesiecy..
Synka 3 miesiace temu w wieku 31 lat.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy te narodzone i te w drodze.

@Liza Ciebie pamiętam kochana!!! :)
 
Patrzę w powiadomienia i szok :) ile lat temu tu bylam?? Chyba z 7.. Juz z tego wszystkiego nie jestem młodą mama :D
Corke urodzilam majac 21lat i 9 miesiecy..
Synka 3 miesiace temu w wieku 31 lat.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy te narodzone i te w drodze.

@Liza Ciebie pamiętam kochana!!! :)
@Maliina też Cię pamiętam :)
 
My już po połówkowych, będzie na pewno Łucja :) Mała ma się dobrze, wszystkie narządy w normie, waży 313g [emoji3590]
IMG_20190730_115651.jpeg
 
reklama
My już po połówkowych, będzie na pewno Łucja :) Mała ma się dobrze, wszystkie narządy w normie, waży 313g [emoji3590]Zobacz załącznik 1004257
Moj na polowkowych wazyl 684g!!!
I od tego czasu ciagle mowili ze bedzie duzy i duzy.. I choc przed porodem wzbraniajac aie przed cc robili usg szacowali 4250-4300 a od 4500 robia cc to wymeczyli sn po to by nie bylo postepu porodu, spadalo tetno malemu i zrobili cc a wage mial 4500 :p

Gratuluje wspanialych wiesci z Usg. To piekny czas :)
 
Do góry