reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie brzuchatki

reklama
Tak u mnie pierwsza ciąża [emoji6] w dodatku z zaskoczenia, bo brałam tabletki antykoncepcyjne, ale bardzo się cieszymy, choć w planach było dopiero za rok [emoji28]
 
Tak u mnie pierwsza ciąża [emoji6] w dodatku z zaskoczenia, bo brałam tabletki antykoncepcyjne, ale bardzo się cieszymy, choć w planach było dopiero za rok [emoji28]
Naprawdę? Czytałam, że jest jakiś nikły procent na zajście przy tabletkach,ale wydawało mi się ,że przy odpowiedzialnym stosowaniu raczej nie ma na to szans. [emoji14]
 
Niby miałam jakaś biegunkę w międzyczasie, ale nie była w trakcie teoretycznych plodnych ani nic (może mimo to wchłanialność była mniejsza?)[emoji28] ale też miałam spore wahania hormonów tarczycy, więc może wszystko na raz się zebrało, nie mam pojęcia [emoji23] na pewno nic nie pominęłam i miałam nastawiony budzik żeby nie zapomnieć więc zawsze o tej samej porze [emoji28] też się zastanawialiśmy jak to możliwe i ja się na początku wkurzyłam i jak się dowiedziałam to płakałam [emoji23] natomiast mój facet ucieszył się od samego początku i od tej pory przeżywa drugą młodość i cały w skowronkach lata [emoji23][emoji16]

W każdym razie będzie maleństwo [emoji7][emoji7] a jutro mam prenatanle i mam nadzieję się dowiedzieć czy będzie syn czy córa [emoji16]
 
Niby miałam jakaś biegunkę w międzyczasie, ale nie była w trakcie teoretycznych plodnych ani nic (może mimo to wchłanialność była mniejsza?)[emoji28] ale też miałam spore wahania hormonów tarczycy, więc może wszystko na raz się zebrało, nie mam pojęcia [emoji23] na pewno nic nie pominęłam i miałam nastawiony budzik żeby nie zapomnieć więc zawsze o tej samej porze [emoji28] też się zastanawialiśmy jak to możliwe i ja się na początku wkurzyłam i jak się dowiedziałam to płakałam [emoji23] natomiast mój facet ucieszył się od samego początku i od tej pory przeżywa drugą młodość i cały w skowronkach lata [emoji23][emoji16]

W każdym razie będzie maleństwo [emoji7][emoji7] a jutro mam prenatanle i mam nadzieję się dowiedzieć czy będzie syn czy córa [emoji16]
Najwidoczniej los tak chciał [emoji16]
Gdzie robisz prenatalne? Ciekawe czy bobo da się podglądnąć. Ja pamiętam na swoim prenatalnym,że się pupą do nas odwrócił i nic nie zobaczyliśmy [emoji14]
 
reklama
Robię w medpoint na trawowej [emoji6] no właśnie jak byłam w piątek na wizycie to ginekolog chciał podglądnąć już a że spało na brzuszku to nie było nic widać więc obudził żeby się przekręciło [emoji28] to się zaczęło mocno wierzgać i też się pupą odwróciło [emoji23] ale mam nadzieję że dzisiaj się uda [emoji6] na pewno się pochwalę [emoji16]
 
Do góry