reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

Juz poprostu nie bede robic tak wczesnie, poza tym ja sie jakos specjalnie nie smuce, mam jiz dwojeczke i jak bedzie to bedzie hehe ale jestem z wami caly czas i 3mam kciuki, a nam moze uda sie w przyszlym
 
reklama
No dziewczyny u mnie nic nie wyszło z tego cyklu :) ale jeśli teraz @ trwał tak krótko to jest opcja żeby owulacja była 10 dnia cyklu ?
 
No dziewczyny u mnie nic nie wyszło z tego cyklu :) ale jeśli teraz @ trwał tak krótko to jest opcja żeby owulacja była 10 dnia cyklu ?
A masz regularne cykle? bo jeśli tak to raczej długość @ nie ma wpływu , mój gin zawsze mówił tak , od 10 dnia cyklu co 2 dzień przytulanki
 
Cześć ,
Mam regularny okres 29-30 dni od sierpnia 2018 roku ,po poronieniu. Staramy się o dzidziusia na nowo teraz powinnam okres dostać 17.07 ,a tu nic . Na teście też brak drugiej kreseczki. Jest jeszcze szansa ,że to jednak ciąża ,czy wszystko mi sfikowalo ?Ginekolog w poniedziałek dopiero
 
Jutro rano pójdę, ale nie wierzę już , że okres spóźnia się 16 ,a test nic nie wykazuje .Szkoda mi tylko ,że prawie miesiąc jestem do tyłu ze staraniem
 
reklama
Jutro rano pójdę, ale nie wierzę już , że okres spóźnia się 16 ,a test nic nie wykazuje .Szkoda mi tylko ,że prawie miesiąc jestem do tyłu ze staraniem
Wszystko jest możliwe. Jeszcze wczoraj 2 wątki założyła dziewczyna której okres spóźniał się 13 dni i wyszła kreska typu "cień cienia".
Podobno dopiero dzisiaj pojawiła się widoczna druga kreska ;)
Powodzenia!
 
Do góry