reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez zażywałam fostimon i lekarz mi powiedział ze na tym leku nie ma opcji żeby chociaż 1 komórki dobrej nie było trzymam kciuki✊
Ja na tym leku nie miałam ani 1 komórki punkcja została odwołana ....
Nie ma złotego leku dla wszystich....
Dawek.....
Dlatego czasem to dlugooooo trwa bo in vitro to układanka i trzeba ja dobrze indywidualnie dopasować .
Czasem udaje się za 1 czasem za .......
Ale udaje się.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą .
20190801_084121.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
A na jakim etapie jestes? Bo ja tez miałam ok 30 pęcherzy niektóre były tak duze ze zaczęły mi pękać przed punkcja ale udało sie pobrać 22 komorki. Transfer miałam odroczony ale punkcja sie udała. Masz juz jakies objawy hiperki?

Nie, czuje się wspaniałe, jakbym nie miała tylu pecherzy, no ale ja nic nie mogę. Tu maja taki regulamin ze nie wykonują punkcji jeśli jest mniej jak 3 i więcej jak 30 pęcherzyków. Do jutra jeszcze coś urośnie bo jest kilka takich do 10mm i ze 3 ok 20mm plus zdarzył się i 22. Nie liczę na cud bo już lekarki sceptyczne i nie czarowaly bo przecież znają życie i przypadki.
 
Nie w Holandii w regulaminie in vitro wyraźnie napisali ze nie przeprowadza się punkcji gdy jest mniej niż 3 pecherzyki i jeśli jest więcej jak 30. Ja mam 29 do jutra mogą jeszcze jakieś się wybić. Także będzie tzw cancel cyklu poprzez wywołanie okresu i zaczynamy nowa stymulacje...
Ale dziwnie....
W Hiszpani państwowo też odwołują jak jest mniej niż 3( moja 1 stymulacjie) ale górnej granicy nie ma .
Prywatnie pobierają nawet po 1 składają kilka chyba 6 ( czyli pół roku punkcia co miesiąc ) I potem zapladniaja to 6 .
Oby 30 U Ciebie nie urósł....
 
Ale dziwnie....
W Hiszpani państwowo też odwołują jak jest mniej niż 3( moja 1 stymulacjie) ale górnej granicy nie ma .
Prywatnie pobierają nawet po 1 składają kilka chyba 6 ( czyli pół roku punkcia co miesiąc ) I potem zapladniaja to 6 .
Oby 30 U Ciebie nie urósł....

Nie zdziwię się jak urośnie więcej jak jeden, przez 2 dni urosło 18
 
Nie, czuje się wspaniałe, jakbym nie miała tylu pecherzy, no ale ja nic nie mogę. Tu maja taki regulamin ze nie wykonują punkcji jeśli jest mniej jak 3 i więcej jak 30 pęcherzyków. Do jutra jeszcze coś urośnie bo jest kilka takich do 10mm i ze 3 ok 20mm plus zdarzył się i 22. Nie liczę na cud bo już lekarki sceptyczne i nie czarowaly bo przecież znają życie i przypadki.
No ale mogli by ci pobrać te duze nie musza juz ciągnąć tej stymulacji skoro maja kilka ładnych, po co chca cie faszerować lekami od nowa No jacyś nienormalni. Mogli by ci dac szybko zastrzyk na dojrzewanie a nie odpuszczać cała procedurę z tych 10mm i tak nic nie bedzie tylko te powyżej 18mm sie nadają ale teraz to juz pewnie po wszystkim bo te które miały 22mm juz sa pewnie stracone :-( mega dali dupy i mozesz im to powiedziec ze narażają twoje zdrowie kolejna stymulacja. A jaki mialas estradiol bo to jest podstawa a nie ilosc pęcherzy bo one mogą byc puste.
 
No ale mogli by ci pobrać te duze nie musza juz ciągnąć tej stymulacji skoro maja kilka ładnych, po co chca cie faszerować lekami od nowa No jacyś nienormalni. Mogli by ci dac szybko zastrzyk na dojrzewanie a nie odpuszczać cała procedurę z tych 10mm i tak nic nie bedzie tylko te powyżej 18mm sie nadają ale teraz to juz pewnie po wszystkim bo te które miały 22mm juz sa pewnie stracone :-( mega dali dupy i mozesz im to powiedziec ze narażają twoje zdrowie kolejna stymulacja. A jaki mialas estradiol bo to jest podstawa a nie ilosc pęcherzy bo one mogą byc puste.

Tu nie badają estradiolu, estradiol badają przy podejściu do transferu.
 
Nie w Holandii w regulaminie in vitro wyraźnie napisali ze nie przeprowadza się punkcji gdy jest mniej niż 3 pecherzyki i jeśli jest więcej jak 30. Ja mam 29 do jutra mogą jeszcze jakieś się wybić. Także będzie tzw cancel cyklu poprzez wywołanie okresu i zaczynamy nowa stymulacje...
Osz cholera no! Może będzie dobrze! Daj znać jutro!
 
Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
Boze, przykro mi bardzo :(
Ciężkie to wszystko ale cieszę się, że się nie poddajesz!!!! Tulam!!!
 
Dziewczyny tak jak @Ewunka pisze. To sie udaje. Tylko nie zawsze za pierwszym, drugim czy trzecim razem.
Wiec poki macie srodki finansowe i sily psychiczne to nie poddawajcie sie.

Przedstawiam Wam moje wywalczone male cudo. 3 stymulacje, 6 transferów, 1 lyzeczkowanie, miliony monet. Zobacz załącznik 1004941

Diczekałaś się Mamusia i obyśmy wszystkie tu się doczekały ✊✊✊✊
Piękny Cud wart o wiele więcej niż te millliony monet :-*
 
reklama
Do góry