reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny, jestem 5t5d ciąży i chciałam was prosić o radę. Jestem po 2 poronieniach, przyjmuje zastrzyki w brzuch 2 razy dziennie i postanowiłam zbadać poziom bety. W poniedziałek pierwszy pomiar wyniósł 5600 , po dokładnie 48h 7900. - poziom bety wzrósł o 40% a zgodnie z normami powinien wzrosnąć o 66%. Doradźcie mi proszę z własnego doświadczenia czego powinnam się w tej sytuacji spodziewać. Z mojego własnego doświadczenia taki przyrost bety to początek końca. Będę wdzieczna za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło
 
reklama
reklama
ciąże się liczy od 1 dnia ostatniej miesiączki , to jaki jest wynik ma też wpływ np czy robiłaś o tej samej godzinie , u mnie w dniu spodziewanej @ było 250 a po 48 godz 380 ,więc też kiepsko i co ? 32 tydzień ciąża rozwija się prawdłowo
 
ciąże się liczy od 1 dnia ostatniej miesiączki , to jaki jest wynik ma też wpływ np czy robiłaś o tej samej godzinie , u mnie w dniu spodziewanej @ było 250 a po 48 godz 380 ,więc też kiepsko i co ? 32 tydzień ciąża rozwija się prawdłowo

Wlansie jak przeczytałam Twój post to zapaliło mi się światełko w tunelu i modlę się żeby było wszytsko ok <3
Ja tez mam trudniejsza ciąże bo na acardzie i zastrzykach z heparyny :-(
 
Dziewczyny!
Nadal w to nie wierzę!
Dzisiaj wzrost bety jest prawidłowy❤️
Progesteron skoczył z 3 do ponad 11!!!
Jak dobrze, że miałam w domu luteinę i duphaston po ostatniej ciąży...
Trzymajcie teraz kciuki, żeby pojawił się zarodek i serduszko❤️
 
Dziewczyny!
Nadal w to nie wierzę!
Dzisiaj wzrost bety jest prawidłowy❤
Progesteron skoczył z 3 do ponad 11!!!
Jak dobrze, że miałam w domu luteinę i duphaston po ostatniej ciąży...
Trzymajcie teraz kciuki, żeby pojawił się zarodek i serduszko❤
No widzisz jak to bywa ,super oby tak dalej oby do przodu ,a kiedy masz wizytę ?
 
reklama
Do góry