reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Abed udanych wakacji. Jak dobrze pamiętam pumelova to Ty jak moja mama masz urodziny 23.09 ?? Więc może wtedy Tomasz się pojawi
 
Abed udanych wakacji. Jak dobrze pamiętam pumelova to Ty jak moja mama masz urodziny 23.09 ?? Więc może wtedy Tomasz się pojawi
Tak dokladnie:) ale lekarz chce wywolywac wcześniej, zanim bedzie 4kg ;) Ale mamy jeszcze rocznice ślubu we wrześniu, 7:p
Bratowa z trzrcim też się nastawiała, a urodziła 10dni po terminie ...
Eh:p
 
Z własnej perspektywy, nie polecam wywoływania. Widzę różnicę w dochodzeniu do siebie po takim samoistnym porodzie i wywoływanym...
Za to ja drugi miałam wywoływany i od razu byłam na chodzie i czułam się super. Pierwszy poród sam z siebie i było wg mnie gorzej. [emoji28] także Pumelova, musisz sprawdzić na sobie [emoji6]
 
Za to ja drugi miałam wywoływany i od razu byłam na chodzie i czułam się super. Pierwszy poród sam z siebie i było wg mnie gorzej. [emoji28] także Pumelova, musisz sprawdzić na sobie [emoji6]
No myślę że każda z nas jest inna. Nie chce wywolywac, ale chciałabym sn a boję się że ponad 4 nie dam rady, Agatka miała niecałe 3300. No nic zobaczymy, na pewno Wam napiszę:p
 
Ja i 1 i 2 poród miałam wywoływany i za 1 razem przez 3 tyg nie mogłam siedzieć i chodzić, a po 2 po godzinie od porodu już wszystko mogłam robić ,także wiecie, za każdym razem jest inaczej :)
Kurde jutro do dentysty jadę rano, a później zdzwaniam się z moim dyrektorem i w tym tygodniu mam się z Nim spotkać i powie mi co dalej ze mną. Ojj ważny ten tydzień będzie, na reszcie będę wiedziała co zrobić ze sobą.
 
reklama
Do góry