reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A pracujesz obecnie? Bo ja się bałam, że stres wykończy dziecko, że chemia (pracuje przy tonerach i atramentach), ale powiem Ci że mimo to jak miałam zajęcie to właśnie pyk z 5 tc teleportowałam się w 17tc. Też teraz miałam stresującą wizytę we wtorek. Złapał mnie ból w pachwinie aż mnie złożyło w pracy, na złość w dzień przed urlopem. Jak lekarz sprawdzał czy wszytsko ok i co najważniejsze, czy serduszko bije prawie mnie wgniotło, z emocji w ten fotel. No ale nie oszukujmy się miałam mały skok adrenaliny przed badaniem, coś już mnie zdążyło podku... ić w pracy. A odkąd jestem w ciąży to jestem jak polska pogoda. Jak jest słonecznie to 40 st jak się pochmurzy to z nienacka i dachy urywa. Jedynie mogę Ci poradzić zajęcię absorubujące maximum skupienia, że nie będziesz w stanie myśleć o niczym innym.
 
reklama
Pracuje, ale na pierwszej wizycie wyszedł mi za wysoki cukier na czczo i muszę mierzyć 7 razy więc tu jest mega obawa o to, czy ten cukier nie wpłynal. Wiec żyje od mierzenia do mierzenia, cokolwiek nie zjem to obwiniam się o poziom cukru, panicznie męczy mnie myśl o badaniach prenatalnych
 
Współczuję, to faktycznie może denerwować i potęgować ciążowe emocje. Ale wytrwał już tyle, za jakieś 3 tyg zobaczysz jaki jest energiczny bobo. Wierzę, że to twardy dzieciak, moja koleżanka miała cukrzycę ciążową, stresy z prowadzeniem własnej firmy oraz posiadaniem partnera o iq żyrandola bez żarówki, który ją szykanował. Dziś jej syn ma 9 lat. Jest zdrowy! Także nie zamartwiajmy się. Może spacer by Ci pomógł? Mi pomaga, jak zaczynam mieć na podobe ataku paniki/ hiperwentylacji problemy z oddychaniem i nieuzasadniony napad lęku.
 
Dziewczyny, pomóżcie. Jak przetrwać od badań do badań, jak zmusić się do życia a nie wiecznego oczekiwania? Nie potrafię poradzić sobie z codziennością, czekam tylko na kolejne usg i jak myślę, że może być coś nie tak to mnie dosłownie paraliżuje. A to sam początek ciąży...
 
Dziewczyny, pomóżcie. Jak przetrwać od badań do badań, jak zmusić się do życia a nie wiecznego oczekiwania? Nie potrafię poradzić sobie z codziennością, czekam tylko na kolejne usg i jak myślę, że może być coś nie tak to mnie dosłownie paraliżuje. A to sam początek ciąży...

Warto uświadomić sobie, że na pewne rzeczy w życiu nie mamy wpływu i jeśli coś ma się stać to się i tak stanie, bez względu na to czy będziesz się przejmować czy nie :)
 
reklama
Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią a ponadto zajęcie nie pozwalające rozmyślać, pochłaniające skupienie, książka, malowanie, szydełkowanie, co kto lubi. Zleci.
 
Do góry