reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

No przyszła, ale tak się nastawiałam, więc nastrój mam normalny. Zdrowa para wg lekarzy stara się do roku, więc myślę, że można jeszcze podchodzić do starań na względnym luzie.
 
reklama
reklama
No pewnie, że daje radę :) starszy już ma 2,5 roku, młodsza niedługo 1,5 roku więc już nie jest tak ciężko.
A Twój synuś jak? Planujesz rodzeństwo? ;)
To super :-) Ja narazie nie planuje .:) Ide do szkoły na rok i trochę popracuje .Maly ma 2.5 roku jest bezproblemowy madry i bardzo samodzielny ale zawsze mnie przerazala mala roznica wieku ..Tak myślę,że jak będzie miał 5 lat zeby tez ta różnica znowu za duża nie była :) Braciszek nie zazdrosny? Nie chorują? Poprzestajesz na dwójce hehe ?
 
Do góry