reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja po wynikach niftypro poleciałam juz. Mam juz wszystko do rozmiaru 74. W sb moj sie zapedzil i koszulke na 134 chcial kupic bo.. ładna [emoji12][emoji16][emoji23] a ponoć to mnie wali w diekiel
Z pierwszą nic nie kupowalam. Dopiero w 9mcu. Bo niby przesąd. Teraz pomimo ze jestem bardziej przewrazliwiona to jednak te wyniki duzo mi daly ulgi i pewności
Kurde z synem kupowałam jak skończyłam 3 miesiąc. A Teraz się cykam jakoś. Może starsza jestem i bardziej przewrazliwiona.
 
reklama
no ja niby przesadna nie jestem, ale tez boje się zapeszyć. Mam juz doslownie wszystko: ubranka chłopięce i dziewczęce, wanienkę, wózek 3w1, kołyskę, pokoik itp i td. Moi rodzice oszaleli, ze wreszcie laskawie nie kolejny kot/ królik/ piesek/tchórzofretka/ inny wąż boa tylko, jakimś cudem ludzkie dziecko.
 
Też tak planowałam :) Może to i lepiej, że u mnie dziadkowie poszaleli. Będę mogła na jesień poczynić inwestycje w zwierzęta. Muszę trochę przeorganizować dom, żeby nowy lokator dogadał się ze starymi wyjadaczami. Ciekawe, czy będę w stanie pociągnąć jedno i drugie...
 
Też tak planowałam :) Może to i lepiej, że u mnie dziadkowie poszaleli. Będę mogła na jesień poczynić inwestycje w zwierzęta. Muszę trochę przeorganizować dom, żeby nowy lokator dogadał się ze starymi wyjadaczami. Ciekawe, czy będę w stanie pociągnąć jedno i drugie...

Ja mam tylko albo aż psa i kota, a Ty?
 
Też tak planowałam :) Może to i lepiej, że u mnie dziadkowie poszaleli. Będę mogła na jesień poczynić inwestycje w zwierzęta. Muszę trochę przeorganizować dom, żeby nowy lokator dogadał się ze starymi wyjadaczami. Ciekawe, czy będę w stanie pociągnąć jedno i drugie...
U nas mała będzie do 1, 5 roku z nami. Synek ma swój pokój. Ale on do 1 klasy idzie. Potem chcemy się przeprowadzać do domu z ogrodem więc i syn i córka będą mieli swoje pokoje.
 
Ja mam tylko albo aż psa i kota, a Ty?
Noo... ja trochę gęb do wykarmienia i ogarniania mam. 2 koty potwory Tytusa i Ramzesa, mimo kastracji Tytus jest okropnie złośliwy i lubi sobie siknąć na kanapę albo lustro i tuturutu 12 królików :) do listopada biegają luzem po ogrodzie od listopada do marca wracają do domu. Masa roboty i masa funduszu na wyżywienie, pielęgnację i leczenie. I też miewają swoje humory.
 
reklama
Do góry