reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny, pomóżcie. Jak przetrwać od badań do badań, jak zmusić się do życia a nie wiecznego oczekiwania? Nie potrafię poradzić sobie z codziennością, czekam tylko na kolejne usg i jak myślę, że może być coś nie tak to mnie dosłownie paraliżuje. A to sam początek ciąży...
Ja też tak mam ,że bardzo się wszystkim przejmuje. Ale jak widać nie mamy na to wpływu.Ja się wczoraj dowiedzialam ,że poroniłam już 2 raz :/ Ale nie załamie się.Bede próbować dalej ,aż się uda i będę mogła tulić małą kruszynę.Poprostu nie można myśleć tylko o badaniach.Trzeba żyć z dnia na dzień .I tak natura sama zdecyduję.Jesli nie palisz ,nie pijesz i dobrze się odżywiasz to co możesz więcej zrobić.Wszystko będzie ok :*
 
Myślę, że tu byłaby konieczna konsultacja z ginekologiem, które przeparaty można stosować. Mało które się nadają. Ja próbuję stosować techniki relaksacyjne.
 
reklama
No dzisiaj właśnie się pytałam to mi powiedziała validol dziewczyny A wy też w ciazy czujecie silniejsze leki np z wyjściem z domu ciągle wam coś dolega ? Męczyłam się z nerwica 4 lata Ale nie miałam aż tak źle jak teraz
 
Do góry