reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja czekam na wrzesień, mąż mnie zgłosił do Enel-med'u w pracy, więc pakiet ruszy od następnego miesiąca, a nie chcę zmieniać lekarzy i robić badań na raty, bo nie lubię pobierania krwi. W pierwszej ciąży miałam tylko 3 czy 4 razy +krzywa cukrowa. Łykam witaminy, dobrze się odżywiam, wiem, że z maluchem jest wszystko dobrze, więc poczeka do tego 9-10 tygodnia i akurat zaraz będzie USG prenatalne. :)
 
Ja dziś idę na 15, bo lekarz jest co wtorek i można bez zapisu iść. Czekakałabym na 20 sierpień ale potrzebuję duphka gdyż zaczynam świrować.
U mnie też akurat można iść którego dnia się chce ustac w kolejkę i przyjmą. Ale u nas akurat lekarz do którego chciałabym isc przyjmuje w czwartki. A ja w czwartki pracuję ;) Jedyny moj wolny czwartek to 29 sierpnia. Nie wiem czy to nie będzie zbyt późno żeby iść na pierwszą wizytę.. Według ostatniej @ byłby to 9 tydzień. W pozostałe dni przyjmuje dwóch innych lekarzy którzy mają nie za dobrą opinię. (jeden z nich miał zakaz wykonywania zawodu, niewiem jakim cudem dalej pracuje i dali kogoś takiego do przychodni żeby badal/prowadził ciąże. Masakra poprostu...
 
U mnie też akurat można iść którego dnia się chce ustac w kolejkę i przyjmą. Ale u nas akurat lekarz do którego chciałabym isc przyjmuje w czwartki. A ja w czwartki pracuję ;) Jedyny moj wolny czwartek to 29 sierpnia. Nie wiem czy to nie będzie zbyt późno żeby iść na pierwszą wizytę.. Według ostatniej @ byłby to 9 tydzień. W pozostałe dni przyjmuje dwóch innych lekarzy którzy mają nie za dobrą opinię. (jeden z nich miał zakaz wykonywania zawodu, niewiem jakim cudem dalej pracuje i dali kogoś takiego do przychodni żeby badal/prowadził ciąże. Masakra poprostu...
Lekarz do którego idę dziś też ma niezbyt dobre opinie. Takie pół na pół. Mieszkam w bardzo małym mieście stąd ten lekarz tylko we wtorki, bo tak ogólnie to on w innych miastach robi + szpital. Wyjścia nie mam. Obawiam się tylko badań, bo szpitalni ginekolodzy są bardzo nie delikatni [emoji30]
 
Lekarz do którego idę dziś też ma niezbyt dobre opinie. Takie pół na pół. Mieszkam w bardzo małym mieście stąd ten lekarz tylko we wtorki, bo tak ogólnie to on w innych miastach robi + szpital. Wyjścia nie mam. Obawiam się tylko badań, bo szpitalni ginekolodzy są bardzo nie delikatni [emoji30]
To widzę że mamy podobnie no ja mam wybór między trójką lekarzy. I waham się czy iść teraz w poniedziałek do tego średniej opinii czy czekać do 29 sierpnia i iść do Pani ginekolog u której już kilka razy byłam... Bo na pewno nie mam zamiaru iść do tego co kobiety nazywają go chamem i burakiem. Podobno niezle cyrki u niego się dzieją. To w takim razie życzę Ci powodzenia na dzisiejszej wizycie. :D :D
 
To widzę że mamy podobnie no ja mam wybór między trójką lekarzy. I waham się czy iść teraz w poniedziałek do tego średniej opinii czy czekać do 29 sierpnia i iść do Pani ginekolog u której już kilka razy byłam... Bo na pewno nie mam zamiaru iść do tego co kobiety nazywają go chamem i burakiem. Podobno niezle cyrki u niego się dzieją. To w takim razie życzę Ci powodzenia na dzisiejszej wizycie. :D :D
Może warto zaryzykować choć raz? Jak postawi dziwną diagnozę zawsze można iść do drugiego lepszego sprawdzić. Mam nadzieję, że będzie ok bo nic niepokojącego się nie dzieje tylko wczoraj miałam taki żółty śluz aż trochę ciemny. Od wczoraj nocy biorę duphka. Zostało mi trochę po poprzedniej nieudanej ciąży. Wracam do Was później z pozytywnymi wieściami [emoji16]
 
reklama
Do góry