reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Hej!
Zdrówka dla naszych chorowitków! Kurujcie sie!

Witam nową mamę @Natalka92 !

U nas czuć końcówkę lata i czas nieubłaganie odmierza czas do powrotu do szkoły.
Mam już na necie obczajone sprawunki do szkoły ale nijak nie mogę sie za to zabrać. Jeszcze ciuchy i buty...

A tak to najmłodsze dziecko za 2 tygodnie kończy 6 lat i ma bunt ...oszaleć można.
 
reklama
Hej :)
My już 2tyg z naszą czwartą kluska ;) Więc znów wir piersiowo-pieluchowy.
Za chwilę szkoły i to już będzie totalny hardcore ogarnąć jasne i innym miejscu...

Zdrówka chorym i spokojnej ciąży ciezarnym ;)
 
Ona szczególnie! Odkąd zakończyliśmy kp prawie rok temu, to obudziła się w nocy tylko 2 razy. A tak to śpi do rana i oszczędza sen matki i ojca :D

Ale żeby nie było, starsza córka dopiero ok. rok przesypia noce bez pierdyliarda pobudek, choć i jej sie zdarza coś przyśnić złego. Syn ze snem też był złoty dzieciak, ale najmłodsza to już całkowicie miód i malina :)
O matko taka duza i jeszcze sie budzila ? To mnie nie picieszylas. My juz sie ledwo w lozku miescimy jak nam w nocy przyjda a co dopiero jak urosna. Mam nadzieje ze mlody chociaz bedzie spal ladnie. Poki co szybko sobie ustalil ze noc to noc i trzeba spac mam nadzieje ze mu tak zostanie
 
O matko taka duzo i jeszcze sie budzila ? To mnie nie picieszylas. My juz sie ledwo w lozku miescimy jak nam w nocy przyjda a co dopiero jak urosna. Mam nadzieje ze mlody chociaz bedzie spal ladnie. Poki co szybko sobie ustalil ze noc to noc i trzeba spac mam nadzieje ze mu tak zostanie
Moja najstarsza budzila sie do 3.5 roku, mlodszy do 2 lat a najmlodsza do pol roku spala cale noce, a potem skonczyla☺ obecnie budzi sie ok 2 razy czasami 3
 
Liza, ale szybko leci ta twoja ciąża ;)

Jeszcze kilka lat i ja też wydeleguję dzieci na jakiś czas do moich rodziców 100 km dalej :)
Też zauwazylam że szybko zaczyna coś lecieć.... A ja wciąż nie wierze ze w październiku będzie nas więcej, jak to ogarnę :D
Witam, ja juz dwa miesiace bez brzucha :rolleyes: a final byl ciezki bo synek nogami fikal jak dziki.
Ooo zazdroszczę, i jak dzidzia się chowa?
Mi coraz ciężej i to rozpychanie w brzuchu.... Niby nic nie przytyłam przez ostatni miesiąc, ale młody już wariuje strasznie, nawet teraz :eek:
 
Hej!
Zdrówka dla naszych chorowitków! Kurujcie sie!

Witam nową mamę @Natalka92 !

U nas czuć końcówkę lata i czas nieubłaganie odmierza czas do powrotu do szkoły.
Mam już na necie obczajone sprawunki do szkoły ale nijak nie mogę sie za to zabrać. Jeszcze ciuchy i buty...

A tak to najmłodsze dziecko za 2 tygodnie kończy 6 lat i ma bunt ...oszaleć można.
Rowniez witam, w wieki 6 lat dzieciaki tez maja bunt ? Jezu az sie boje co to bedzie. Ja akurat do kupowania dzieciakom ubran to pierwsza. Przyznam sie szczerze ze tylko wyszukuje co jest im potrzebne i zaraz na strony wchodze i patrz gdzie im i co upolowac.
 
Moja najstarsza budzila sie do 3.5 roku, mlodszy do 2 lat a najmlodsza do pol roku spala cale noce, a potem skonczyla☺ obecnie budzi sie ok 2 razy czasami 3
Z moimi bylo podobnie jak z Twoja mlodsza. Jako niemowlaki spaly fajnie ale gdy zaczely kumac co sie dzieje dookola to zaczely sie pobudki. Jedna ma juz taka faze ze szok. Jakis lek separacyjny. Zadyma na calego
 
Też zauwazylam że szybko zaczyna coś lecieć.... A ja wciąż nie wierze ze w październiku będzie nas więcej, jak to ogarnę :D

Ooo zazdroszczę, i jak dzidzia się chowa?
Mi coraz ciężej i to rozpychanie w brzuchu.... Niby nic nie przytyłam przez ostatni miesiąc, ale młody już wariuje strasznie, nawet teraz :eek:
Mialam to samo. Corki pomimo tego ze dwie siedzialy to nie kopaly tak jak syn. Ostatnio jak mi chlasnal w dziob jak to niemowlaki machaja lapkami to powiem ze poczulam jak mi rypnal. Chowa sie spokojnie i zdrowo i oby tak dalej. Troche problem byl z kupkami bo karmiony mm ale juz temat ogarniety z pomoca pediatry. I przepuklinke pepkowa ma ale wchlania sie juz.
 
Ostatnia edycja:
@Natalka92 mają, taki konkretny. Potem już następny większy jako 11-12 lat pomiędzy nawet względny spokój ale to pozory. Zawsze jest ciekawie.

Ciężarówki moje śliczne! Brzuszki pokażcie.
 
reklama
@Natalka92 mają, taki konkretny. Potem już następny większy jako 11-12 lat pomiędzy nawet względny spokój ale to pozory. Zawsze jest ciekawie.

Ciężarówki moje śliczne! Brzuszki pokażcie.
No z dzieciakami nudzic sie nie da to trzeba tym malym ludzikom przyznac. A znajac temperament moich pannic to juz w ogole bedzie kosmos. Najbardziej obawiam sie natsoletniego buntu wlasnie. I jak uchronie je przed glupotami i niebezpieczenstwem.
 
Do góry