reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Dziewczyny, mam zagadke, kupilam dwa testy tylko 25, wczoraj lub dzis powinnam dostac @. Test ktory zrobilam z rana w srode wskazywal mocniejsza kreske, mial czulosc 10 i byl naprawde ze skondensowanego moczu. Dzis duzo pilam i zrobilam przed chwila i patrzcie.Zobacz załącznik 1013913
Jeśli 3 dni temu test pokazywał gruba kreskę to dziś przyrost bety powinien być na tyle duży ze i 25 taka kreskę powinna pokazać.ale jeśli to były testy różnych firm to nie sugerowalabym się tym zabardzo:-) I zrobiła jeszcze test z porannego moczu w poniedziałek albo poszła na bete:-)

U mnie dziś 26 dc tak mnie korci zrobić test ale postaram się wytrzymać do srody:-)
 
reklama
Myślę że te laboratoria badają różnymi metodami, stąd taka ogromna różnica. Musisz zrobić po 48h jeszcze raz w tym labo w Wawie.

Niestety dopiero we wrześniu będę w Warszawie [emoji26] ale wtedy prosto do lekarza i zobaczymy co powie ważne ze jest przyrost [emoji173]️
 
Jeśli 3 dni temu test pokazywał gruba kreskę to dziś przyrost bety powinien być na tyle duży ze i 25 taka kreskę powinna pokazać.ale jeśli to były testy różnych firm to nie sugerowalabym się tym zabardzo:-) I zrobiła jeszcze test z porannego moczu w poniedziałek albo poszła na bete:-)

U mnie dziś 26 dc tak mnie korci zrobić test ale postaram się wytrzymać do srody:-)
tez tak mysle, ale test 3 dni temu pokazal slabsza kreske nie gruba i byl z rannego moczu. Dzis pilam duzo i sikam srednio co pol godz. Zrobie za jakis czas
 
Dzis zrobilam rano pink test, robila ktoras i wyszly jej wyrazne 2 krechy?
20190825_085139.jpeg
 
W środę mam termin @ tak bardzo się boję rozczarować :-/

Ja mam termin miesiączki na wtorek 27 a pierwsze testy zrobiłam 22 czyli w czwartek w 26 dniu cyklu ale te były mega słabiutkie... Dziś 29 dc i jeszcze 2 dni do @ a kreski z dnia na dzień robią się troszkę grubsze i wyraźniejsze. W tym tygodniu planuje jednak betę bo nie mogę uwierzyć..
Wydaje mi się że cykl mam wydłużony w tym miesiącu troszkę..
 
reklama
Dziewczyny zwłaszcza te z kolejna ciąża czy wasze brzuchy robią sobie jaja i są już dosyć mocno widoczne? Zwłaszcza wieczorem.... Ja czuję jakbym była tam spuchnięta zwłaszcza rano ale jak tylko zacznę jeść to momentalnie mi sie zaokragla...[emoji849] wieczorem to już w ogóle.... Tyle że to są straszne wzdęcia.... No i pewnie dochodza do tego jeszcze słabe mięśnie... Nie ćwiczyłam po żadnej ciąży...[emoji28] Przy 176 ważę 60 kg.. Więc tym bardziej dziwi mnie rozmiar brzucha.. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc już wszyscy będą widzieli a chciałabym żeby w pracy jednak utrzymać to jeszcze w tajemnicy.
 
Do góry