reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Wiesz co nie ma reguły , u mnie serduszko biło w 6 tyg , ale wszystko zależy od tego kiedy była owulacja , dużo dziewczyn pisze że u nich serduszko później , no zobaczysz jutro co beta pokaże
 
reklama
Wiesz co nie ma reguły , u mnie serduszko biło w 6 tyg , ale wszystko zależy od tego kiedy była owulacja , dużo dziewczyn pisze że u nich serduszko później , no zobaczysz jutro co beta pokaże
Dziękuję za wsparcie , jak nie będzie ciozy to chyba zwariuje ,już i tak przyjaciółka mówi żebym poszła do psychologa
 
Dziękuję za wsparcie , jak nie będzie ciozy to chyba zwariuje ,już i tak przyjaciółka mówi żebym poszła do psychologa
Dlaczego koleżanka tak mówi ? macie już dzieci ? czy staracie się o 1 ? ja się długo starałam 2 lata ,ale w tym czasie 3 razy ciaża ,ale tylko jedna donoszona obecnie 38 tc
 
Dlaczego koleżanka tak mówi ? macie już dzieci ? czy staracie się o 1 ? ja się długo starałam 2 lata ,ale w tym czasie 3 razy ciaża ,ale tylko jedna donoszona obecnie 38 tc
Mam już 5 latka , pierwsze dziecko to owoc że stosunku przerywanego ( wtedy się nie staraliśmy)
 
No i brak ciąży możliwe ze jeszcze się ruszy coś jak okres mam mieć 16 ?
 

Załączniki

  • IMG_20190909_151222903.jpg
    IMG_20190909_151222903.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 150
"Test ciążowy wykonany tuż po owulacji może dać fałszywy wynik pozytywny z powodu hormonu podobnego do hCG – hormonu ciążowego). "

To chyba to
 
reklama
Do góry