reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A jak dzisiaj się czujesz? Długo już bierzesz asentre?
Ja jeszcze nie biorę. Brałam ten lek przed ciążą, a jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to od razu go odstawiłam. Dziś jest trochę lepiej. Nie trzesłam się w nocy, spałam z przerwami, ale nie było tragedii. Przed snem wypiłam melisę z dwóch saszetek, może ten napar trochę mi pomógł?
 
reklama
Póki co nie jest źle, jeśli chodzi o skutki uboczne, oprócz tego, że się trzęsę . Wczoraj okropnie bolała mnie głowa, ale ona mnie boli od początku ciąży praktycznie ;) biorę na początek tylko 25mg, więc zobaczymy jak to będzie dalej i czy coś podziała...
Od kiedy bierzesz asentre, ile dni i jak skutki uboczne?
 
Ja jeszcze nie biorę. Brałam ten lek przed ciążą, a jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to od razu go odstawiłam. Dziś jest trochę lepiej. Nie trzesłam się w nocy, spałam z przerwami, ale nie było tragedii. Przed snem wypiłam melisę z dwóch saszetek, może ten napar trochę mi pomógł?
Sorry pomyliłam Cię z alka877
 
Od kiedy bierzesz asentre, ile dni i jak skutki uboczne?
Od soboty ;). Biorę Setaloft 25mg, ale substancja chyba ta sama co w Asentrze. Oprócz drżenia w ciele nie mam jakichś strasznych skutków ubocznych. Ale też lek jeszcze specjalnie na mnie nie działa, chociaż ataków paniki -odpukać- nie miałam
 
Moje ziolko :D tata wybral dres haha ;)
IMG_20190907_121440-1560x2080.jpg
 
Dziewczyny, miała któraś może wzmożoną potliwość po sertralinie? Dawka jak dla dziecka (25mg), a ja się budzę zlana potem (dosłownie), że aż muszę się w nocy przebierać. To drugi tydzień stosowania, obawiam się czy te objawy przejdą czy zostaną (drżenia + to pocenie) :/
 
Dziewczyny, miała któraś może wzmożoną potliwość po sertralinie? Dawka jak dla dziecka (25mg), a ja się budzę zlana potem (dosłownie), że aż muszę się w nocy przebierać. To drugi tydzień stosowania, obawiam się czy te objawy przejdą czy zostaną (drżenia + to pocenie) :/
W którym tygodniu ciąży jesteś jak mogę wiedzieć? Pomaga Ci już ten lek?
 
reklama
Do góry