reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Pati jeśli masz podejrzenia pcos, problemy z owu itd to powinnaś szukać dobrego lekarza.. Jak opracujecie plan działania to się uda. Moje koleżanki z pcos maja dzieci, tylko świadomość problemu i odpowiednie leczenie jest potrzebne. Trzymaj się Słonko.
No wczoraj stwierdziliśmy, że spróbujemy w Klinice Bocian. Pewnie trochę poczekamy na wizytę, ale moze oni konkretniej się do tego wezmą niż moi dotychczasowi lekarze... dzisiaj chce się jeszcze umówić do mojej gin, zobaczymy co ona powie.
 
reklama
Dziewczyny ja naprawdę polecam dietę i ćwiczenia. Przed dietą moje endometrium jak to lekarz powiedział było jak u starej baby a teraz bardzo się poprawiło. Przed dietą w ogóle nie obserwowałam u siebie płodnego śluzu, a od kąd jestem na diecie jest co miesiąc. Plus lekarz kazał spać z wyprostowanymi nogami, nie zakładać nogi na nogę, siedzieć trzymając nogi na podnozku. Z ćwiczeń to hula hop i skakanka, bieganie, mówił o godzinie mokrego podkoszulka dziennie. Organizm też lepiej reaguje na diecie na leki typu clo i progesteron.
U mnie po miesiącu diety i ćwiczeń zaszłam w ciążę po ponad roku starań, jednak tylko na chwilę... Wierze, że mój dalszy wysiłek nie pójdzie na marne... Jutro idę na badanie drożności . Ciekawe co wyjdzie...
 
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołaczę, mam już 3 letnią córeczkę, miałam być styczniową mamą 2019 ale niestety.. stwierdzono poronienie zatrzymane. Wlasnie czekam na 2@ po zabiegu. Bylam juz na kontroli po 1@ i gin powiedziala ze wszystko pieknie wyglada ale zeby poczekac 3mce raczej ze wzgledow psychologicznych. Wiec po tej @ przestajemy sie zabezpieczac. Mam cykle 28dniowe a skoro wszystko ok a mowila ze nie tak szybko moze organizm dopuscic do zaplodnienia to postanowilismy zaczac od tego cyklu ktory wg kalendarza ma sie jutro zaczac. Licze ze wrzesien bedzie naszym szczesliwym miesiacem. W druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu szkoda tylko ze to tak sie skonczylo.
Trzymam za wszystkie kciuki!
 
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołaczę, mam już 3 letnią córeczkę, miałam być styczniową mamą 2019 ale niestety.. stwierdzono poronienie zatrzymane. Wlasnie czekam na 2@ po zabiegu. Bylam juz na kontroli po 1@ i gin powiedziala ze wszystko pieknie wyglada ale zeby poczekac 3mce raczej ze wzgledow psychologicznych. Wiec po tej @ przestajemy sie zabezpieczac. Mam cykle 28dniowe a skoro wszystko ok a mowila ze nie tak szybko moze organizm dopuscic do zaplodnienia to postanowilismy zaczac od tego cyklu ktory wg kalendarza ma sie jutro zaczac. Licze ze wrzesien bedzie naszym szczesliwym miesiacem. W druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu szkoda tylko ze to tak sie skonczylo.
Trzymam za wszystkie kciuki!
Bardzo mi przykro, jestem w stanie wyobrazić sobie jak się czujesz...
 
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołaczę, mam już 3 letnią córeczkę, miałam być styczniową mamą 2019 ale niestety.. stwierdzono poronienie zatrzymane. Wlasnie czekam na 2@ po zabiegu. Bylam juz na kontroli po 1@ i gin powiedziala ze wszystko pieknie wyglada ale zeby poczekac 3mce raczej ze wzgledow psychologicznych. Wiec po tej @ przestajemy sie zabezpieczac. Mam cykle 28dniowe a skoro wszystko ok a mowila ze nie tak szybko moze organizm dopuscic do zaplodnienia to postanowilismy zaczac od tego cyklu ktory wg kalendarza ma sie jutro zaczac. Licze ze wrzesien bedzie naszym szczesliwym miesiacem. W druga ciaze zaszlam od razu w pierwszym cyklu szkoda tylko ze to tak sie skonczylo.
Trzymam za wszystkie kciuki!
Hej hej, witaj w klubie. Również miałam termin na styczeń, no ale... Trzeba się starać na nowo. Powodzenia!
 
Kochana czy juz zaczynacie sie starac czy jeszcze czekasz mc-dwa? Co ci lekarz powiedzial? Bo ja baaardzo chce ale sie bardzo boję
U mnie było poronienie samoistne w lipcu, obyło się bez zabiegu (termin miałam na koniec stycznia). Lekarz powiedział, że zaleca odczekać na spokojnie 2 cykle, ale wydaje mi się, że to bardziej aby dać sobie czas, poukładać wszystko w głowie, bo po badaniu stwierdził, że jest ok. Właśnie skończyłam drugi okres i ciągle się zastanawiam czy już wrócić pełną parą do tematu. Przez ten czas starałam się, żeby ciąży nie było, a teraz podejście w stylu: nie starać się, ale i nie uważać. Co będzie to będzie
 
U mnie było poronienie samoistne w lipcu, obyło się bez zabiegu (termin miałam na koniec stycznia). Lekarz powiedział, że zaleca odczekać na spokojnie 2 cykle, ale wydaje mi się, że to bardziej aby dać sobie czas, poukładać wszystko w głowie, bo po badaniu stwierdził, że jest ok. Właśnie skończyłam drugi okres i ciągle się zastanawiam czy już wrócić pełną parą do tematu. Przez ten czas starałam się, żeby ciąży nie było, a teraz podejście w stylu: nie starać się, ale i nie uważać. Co będzie to będzie
hej, ja miałam podobne terminy i historię, nie miałam zabiegu czy podanych tabletek...
Jestem w 7 tygodniu ciąży. Zaszłam w pierwszym cyklu.
Trzymam za Ciebie kciuki .
 
reklama
Do góry