reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nnat, słodka :-) :) Dbajcje o siebie!

Ja miałam piersi bardzo wrażliwe jak przed okresem, zylaste, nabrzmiale i sciemnialy mi sutki. Nie podobały mi się :no:
 
reklama
Ale Wy niecierpliwe z tym testowaniem. :D Ja zrobiłam test 6 dnia chyba po @ i to tylko dlatego, że mąż mi gderal od kilku dni:p
 
Hej dziewczyny miałam napisać po wizycie u lekarza ale słabo tu zaglądam jakoś tak mi ciężko...
Lekarz powiedział że poronienie było całkowite, że możemy się starać właściwie nie robiąc przerwy, wypatrzył też że powinna być normalna owulacja określił mniej więcej kiedy tylko że trudno tak po tym wszystkim się starać.
Robię te testy owulacyjne by ogarnąć co i jak i powiem Wam że od soboty wychodzi codziennie druga kreseczka ale mniej wybarwiona i powiedzcie proszę czy to znaczy że jestem w okresie blisko owulacji czy też zawsze wychodzi blada a dopiero jak wyjdzie bardzo wybarwiona to jest owulacja? Przepraszam że pytam o takie podstawy ale robię te testy pierwszy raz.
Naat cudowne to Twoje maleństwo. Marzenia się spełniają!
 
Dziewczyny a mi na bakterie w moczu ginekolozka kazała wypisać u rodzinnego amoxycyline i wziąć by ją wytępić. ..... Nie wiem.... Tzn. wiem że do zagnieżdżenia i prawdopodobnie jeszcze tydzień jestem chroniona tzn fasolek jakby co, ale czy antybiotyk nie wpływa jakoś na organizm że fasolek się nie zagnieździ?
 
Hej dziewczyny miałam napisać po wizycie u lekarza ale słabo tu zaglądam jakoś tak mi ciężko...
Lekarz powiedział że poronienie było całkowite, że możemy się starać właściwie nie robiąc przerwy, wypatrzył też że powinna być normalna owulacja określił mniej więcej kiedy tylko że trudno tak po tym wszystkim się starać.
Robię te testy owulacyjne by ogarnąć co i jak i powiem Wam że od soboty wychodzi codziennie druga kreseczka ale mniej wybarwiona i powiedzcie proszę czy to znaczy że jestem w okresie blisko owulacji czy też zawsze wychodzi blada a dopiero jak wyjdzie bardzo wybarwiona to jest owulacja? Przepraszam że pytam o takie podstawy ale robię te testy pierwszy raz.
Naat cudowne to Twoje maleństwo. Marzenia się spełniają!

Tak test owu może pokazywać blada kreskę przez cały cykl, różowe tak pokazują , niebieskie pokażą dopiero jak już się zbliża , załączam Ci zdjęcie jak to u mnie wyglądało
IMG_3593.JPG
 
Hej dziewczyny miałam napisać po wizycie u lekarza ale słabo tu zaglądam jakoś tak mi ciężko...
Lekarz powiedział że poronienie było całkowite, że możemy się starać właściwie nie robiąc przerwy, wypatrzył też że powinna być normalna owulacja określił mniej więcej kiedy tylko że trudno tak po tym wszystkim się starać.
Robię te testy owulacyjne by ogarnąć co i jak i powiem Wam że od soboty wychodzi codziennie druga kreseczka ale mniej wybarwiona i powiedzcie proszę czy to znaczy że jestem w okresie blisko owulacji czy też zawsze wychodzi blada a dopiero jak wyjdzie bardzo wybarwiona to jest owulacja? Przepraszam że pytam o takie podstawy ale robię te testy pierwszy raz.
Naat cudowne to Twoje maleństwo. Marzenia się spełniają!
Blisko owulacji wychodzi ciemna ale żeby test uznać za pozytywny to ta kreska musi być ciemniejsza od testowej. Jak to zobaczysz to od razu będziesz wiedziała, że to pozytyw :) i wtedy w ciągu 24-36h występuje owulacja, wtedy należy działać. Mi po poronieniu właśnie nowe starania pomogły dojść do siebie i dały znowu radość.
 
reklama
Ja tez tak mam. Tylko ja miałam dziś dostać @ A nie dostałam, jutro rano zrobie test choć pewnie do tego czasu już dostanę @
Trzymam kciuki kochana!! Ja czuję się gorzej wieczorami. W czwartek/piątek termin @. Dziś złapały mnie straszne nudności wieczorem, ale to równie dobrze mogą być hormony. Nie chcę się nastawiać i czekam do soboty.
 
Do góry