reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
A nie ma co się napalać bo i tak bym wyników dziś nie miała. U nas jest tylko jedną labo w mieście :( jutro zrobię jeszcze jeden test ale rano na spokojnie :)
Tylko te cycki... czuję ze mi zaraz wybuchną :)
 
Kup sobie o czułości 10 mlu
Już mi głupio chodzić do mojej apteki co mam na przeciwko... pojadę do innej apteki i poszukam te o czułości 10 mlu :)
Jak dobrze że Was mam naprawdę!
To byłby mój 3 cykl z CLO i teraz brałam po 2 tabletki jedną rano i jedna wieczorem.
Ale jest jeden pozytyw od poniedziałku nie palę... nie wiem po prostu przestałam tak z dnia na dzień.
 
reklama
Witam w piękna słoneczna sobotę. Tak więc zatestowalam dziś rano z porannego moczu i wyszła blada różowa kreska już nie cień cienia :) w poniedziałek chyba wreszcie pójdę na to betę bo lekarza mam dopiero w piątek. Mąż też ją widzi więc raczej to nie nasze urojenia. Tylko martwię się tym ze powinna być już na tym etapie ciemniejsze ale czytałam ze niektórym bardzo późno wychodzą ciemne kreski. Jeszcze nie wpadam w euforię! Trzymajcie kciuki!
 
Do góry