reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Pata2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2019
Postów
58
Witam .Czy długo staralyscie się z testami owulacyjnymi? Czy pomogły?
Ja zaczęłam robić testy w tym miesiącu
w 12dc test był pozytywny (przytulanko)
w 13dc też pozytywny ( przytulanko)
w 14 pozytywny
w15 (dzisiaj) też pozytywny
Może coś źle robię , czy to normalne że przez tyle dni pozytywne testy ?
 

Załączniki

  • IMG_20191012_200854.jpg
    IMG_20191012_200854.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 186
Ostatnia edycja:
reklama
Po co robisz przez tyle dni testy? Robi się je tylko do pierwszego pozytywnego. Później aż do miesiączki mogą takie wychodzić bo poziom LH jest wyższy.
 
Witamina. Czy długo staralyscie się z testami owulacyjnymi? Czy pomogły?
Ja zaczęłam robić testy w tym miesiącu
w 12dc test był pozytywny (przytulanko)
w 13dc też pozytywny ( przytulanko)
w 14 pozytywny
w15 (dzisiaj) też pozytywny
Może coś źle robię , czy to normalne że przez tyle dni pozytywne testy ?
Mnie i 1000 innych dziewczyn akurat te testy zawiodły niestety... także z przymrużeniem oka wszystko.
 
Mi akurat pomogły. Kupiłam sobie tak z ciekawości z allegro tych pasków bo pół roku sie staraliśmy i zaszłam po miesiącu używania. Resztę oddałam bratowej i ona 2 lata już nie może zajść. Więc nie ma reguły.
 
Po co robisz przez tyle dni testy? Robi się je tylko do pierwszego pozytywnego. Później aż do miesiączki mogą takie wychodzić bo poziom LH jest wyższy.
Właśnie
Mi akurat pomogły. Kupiłam sobie tak z ciekawości z allegro tych pasków bo pół roku sie staraliśmy i zaszłam po miesiącu używania. Resztę oddałam bratowej i ona 2 lata już nie może zajść. Więc nie ma reguły.
A mam takie pytanie bo pierwszy raz używam czy jak wyjdzie mi pozytywny to mam się z mężem starać w ten sam dzień czy na drugi ?
 
Ja je stosowałam przez jeden cykl potem już zaszłam w ciążę. Ale robiłam testy łącznie z monitoringiem cyklu. Tylko z ciekawości bo na same testy bym się nie zdecydowała, za mało dokładne.

Jak Ci wyjdzie pozytywny test to na instrukcji pisze, że do bodajże 48h powinna wystąpić owulacja. Możesz już starać się w dzień pozytywnego testu.
A mam takie pytanie bo pierwszy raz używam czy jak wyjdzie mi pozytywny to mam się z mężem starać w ten sam dzień czy na drugi ?
 
Mi akurat pomogły. Kupiłam sobie tak z ciekawości z allegro tych pasków bo pół roku sie staraliśmy i zaszłam po miesiącu używania. Resztę oddałam bratowej i ona 2 lata już nie może zajść. Więc nie ma reguły.
Mówię o testach z tej firmy :) też wychodziły mi akurat te ciągle pozytywne. Teraz zamówiłam z allegro i jest inaczej. A jutro dowiem się czy pokrywają się z owu wdg usg
 
reklama
Do góry