reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny też Wam się teraz włosy tak szybko przetłuszczają? Przed ciążą szybko mi się przetłuszczały, po jednym dniu. W ciąży przestały, co było super, nawet po paru dniach nie było tragedii. A od jakichś 1,5 -2 tygodni znów to wróciło. Mniejsze przetłuszczanie to był jedyny pozytywny objaw ciąży, ale niestety minął...zostały tylko te niepozytywne ;)
Ja właśnie nie narzekam na przetłuszczanie włosów. Az wstyd przyznać ale ostatnio myłam włosy w niedziele co prawna ratuje się już suchym szamponem ale do wczoraj wyglądały ok;) dziś zdecydowanie poczują wodę ;)
 
reklama
Dziewczyny a co kupujecie maluchom z kosmetyków? Planuje zrobić zamówienie w aptece
Ja w zasadzie ograniczalam się do plynu do kapieli, balsamu, bo synek mial bardzo sucha skórę i kremu do pupy zwykłego ochronnego. Teraz to jeszcze jakiś krem na buźkę chroniący przed mrozem się przyda. Jak z apteki to warto od razu wziąć Octenisept do przemywania pępka i waciki jałowe, a i jeszcze witamina D3 400j.
 
No ja to bym mogła już rodzić. Czekam jak na wyrok xd dopiero wracam z lasu. Teraz kąpiel i standardowo oglądanie cielska czy nie ma kleszcza.
Ja to samo Czu je sie jak wieloryb
Dziewczyny a co kupujecie maluchom z kosmetyków? Planuje zrobić zamówienie w aptece
Ja tak jak w pierwszej ciąży emolium do kampania i emolium balsam. Na początek.


28+3tc mogła bym już rodzic [emoji23]
IMG_20191018_192440.jpeg
 
Jest jedna [emoji23] ale za to lekarz mówi że spora dlatego nie kazał brać już witamin. Ale nie wiem w sumie czy to od tego zależy.
Mi nic nie mówił :p w sumie zapomniałam zapytać, czy dostawić, czy co, to biere. Przestraszył mnie łysawy łep kuzynki. Ale ona to zawsze była taki padalec z tendencją do omdleń i zasłabnieć. Sugeruje jej żeby sobie poza morfo też rezonans zrobiła. U mnie neurolog stwierdził, że jestem typowym migrenowcem, a rezonans to proforma... i wyszedł torbiel. Ale ja nie mdleje, nie lecą mi włosy garściami.
 
reklama
Trzeci trymestr jest jakiś bardziej męczący, mam wrażenie, ze można nic nie robic fizycznie, a sama produkcja dziecka sprawia jakbym conajmniej na grubie szychtę przepracowała. Nie mogę leżeć na plecach czy siedzieć na kanapie bo zaraz mam problem z oddychaniem dziewczyny które rodzą drugi, trzeci i kolejny raz nie obawiacie się bólu przy kp i obkurczeniu macicy? To chyba jedyna rzecz która mnie przeraża.
Są fajne kurtki dla dwojga, teraz nawet w lidlu będą, taka parka z dopinka która najpierw wykorzystujemy na brzuszek a później można wykorzystać jeśli będzie się nosić w chuście. Dużo takich kurtek jest tez w bon prixie, ale tu nie wiem jak jakościowo. Są tez płaszczyki dla dwojga :)
Miłego wieczoru dla Was ☺️
 

Załączniki

  • 51786F91-CB6A-4246-862B-AA79289AF3A4.jpeg
    51786F91-CB6A-4246-862B-AA79289AF3A4.jpeg
    114,8 KB · Wyświetleń: 79
Do góry