reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja ostatnim razem jak nic nie czułam to faktycznie nic nie było... Ale czy mogłabym zrobić jeszcze coś więcej? Co ma być to będzie. I tak już wczoraj pół wieczora przeryczalam
Zrobiłaś wszystko co mogłaś, teraz to czekanie jest najgorsze. Będzie co ma być. Niech się uda tym razem!!!Trzymaj się cieplutko. Też bym już chciała czekać, ale u mnie dopiero 5 dzień cyklu, więc jeśli nic się nie zmieni to jeszcze jakieś 2 tygodnie i też będę czekać na szpilkach jak Ty teraz.
 
Wiesz, ze nadmiar witaminy D moze prowadzic do zlogow w nerkach?
Powiem Ci moja droga bardzo dużo o tym czytałam i w skrócie jest to pic na wodę, fotomontaż. Złogi Ci się nie zrobią, możesz przyjmować 10000 jednostek na 1 kg masy ciała (nie, nie pomyliłam się). Jest to informacja z książki dla studentów medycyny z lat 80. Ponieważ teraz 2000 to „wystarczająco”. A jeżeli ktoś ma za niską wit D, która steruje Ok 3 tys genów to ta dawka nie podniesie Ci jej za żadne skarby. Oczywiście należy ją spożywać z tłuszczami i z wit K2MK7. Dla przykładu- kobieta karmiąca piersią powinna spożywać min 10000 dziennie, w takim wypadku przekazuje dziecku 1000 dziennie, czyli nie za mało, nie za dużo ;)
 
Nie strasz dziewczyny. Jestem zdania ze wszystko ma swoje granice i ma swoj umiar. Tak samo mozemy sie zastanowic do czego moze doprowadzic branie np sterydow, czy innych lekow w nadmiarze ktore niestety musmimy brac nie bedac do konca pewne swojej słuszności. Ja tez uwazam ze 4000 spokojnie wystarczy. Sama bralam tylko 2000. Czy nai mężczyźni tez powinni brac wit D w wiekszej dawce czy to nie ma wpływu?
Zbadaj sobie najpierw poziom 25ohd, czyli wit D3. Oczywiście, że powinni przyjmować.
kolejną ciekawostką jest to, że osoby chore na nowotwory praktycznie zawsze mają wit D poniżej 10. Więc moje drogie to jest bardzo ważne ;)
 
Zastanawia mnie jedno kochane , mam nadczynna tarczyce ale uregulowana i na maleńkiej dawce leku . Endo ustaliła ze nie odstawimy narazie zeby nie wróciła choroba . Jestem ciekawa jak lekarz zdecyduje o naszym in vitro . Czy leki mi nie zaszkodzą ;(
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-10-22 juchaa_87 criotransfer✊
2019-10-25 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 OlaMaKota1234 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-11-13 goffa13 echografia 1 trymestru
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
Do góry