reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, czy mogłam zajść w ciążę dzień po zakończeniu okresu? 12 października miałam pierwszy dzień miesiączki 19 się skończyła. Chciałabym jeszcze dodać że moje cykle są nieregularne, ponieważ jestem 7 miesięcy po porodzie, a mój ostatni cykl trwał 47 dni. Teraz mój kalendarz wskazuje 10 dzień cyklu, dodam jeszcze, że stosunek był przerywany. Czy mogłam zajść w ciążę?
 
reklama
Rozwiązanie
Wybacz, ale dla mnie seks przerywany to jest trochę głupota. Ja rozumiem że dreszczyk emocji, ale to juz nie lepiej po prostu brac pigułki, włożyć sobie krążek czy coś w tym stylu niż sie później bać czy jest się czy nie jest się w ciąży?

Jestem tego samego zdania i z przerażeniem zauważam, że dla mnóstwa kobiet stosunek przerywany jest metodą antykoncepcyjną... Średniowiecze...
Wybacz, ale dla mnie seks przerywany to jest trochę głupota. Ja rozumiem że dreszczyk emocji, ale to juz nie lepiej po prostu brac pigułki, włożyć sobie krążek czy coś w tym stylu niż sie później bać czy jest się czy nie jest się w ciąży?
 
reklama
Wybacz, ale dla mnie seks przerywany to jest trochę głupota. Ja rozumiem że dreszczyk emocji, ale to juz nie lepiej po prostu brac pigułki, włożyć sobie krążek czy coś w tym stylu niż sie później bać czy jest się czy nie jest się w ciąży?

Jestem tego samego zdania i z przerażeniem zauważam, że dla mnóstwa kobiet stosunek przerywany jest metodą antykoncepcyjną... Średniowiecze...
 
Rozwiązanie
Do góry