reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
tak brałam bo inaczej zabiłabym się pewnie....

Po porodzie jak ręką odjął
No to super, że po porodzie przeszło. I taki stan się utrzymuje?
Ja jednak odstawiam tę wenlafaksynę. Coś jest nie tak. Zobaczyłam teraz, że na szyi mam wysypkę. Może mam jakieś uczulenie na niego? No nie wiem. Ale objawy są nie do wytrzymania. Spróbuję na razie terapia plus doraźnie hydroxizyna.
 
Dzisiaj rano obudziłam się z takim lękiem, że stwierdziłam, że jednak spróbuję tak jak mi lekarka poradziła i wezmę 1/3 dawki 37,5 mg. I tak małymi kroczkami co kilka dni będę zwiększać. Trzymajcie kciuki.
 
No to super, że po porodzie przeszło. I taki stan się utrzymuje?
Ja jednak odstawiam tę wenlafaksynę. Coś jest nie tak. Zobaczyłam teraz, że na szyi mam wysypkę. Może mam jakieś uczulenie na niego? No nie wiem. Ale objawy są nie do wytrzymania. Spróbuję na razie terapia plus doraźnie hydroxizyna.

Minęło 7 miesięcy i jestem bez leków. Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak długo mogłam nie brać. Dokucza mi parę rzeczy i wrócę do nich niebawem
 
reklama
Odnośnie leków to mam takie samo spostrzeżenie, przed ciaza brałam 10 mg citalu i czulam się dobrze, teraz biorę 30 mg i nie widzę poprawy znaczącej...
 
Do góry