reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Do przedmiotów nic nie mam, ale fakt, że mnie dotnie obca osoba powoduje u mnie potrzebe podrapania tego miejsca. Człowiek wie że to irracjonalne, ale jak tego nie zrobi to się wścieknie. Jakby pająk po mnie przeszedł. Podróże komunikacją miejską, czy zakupy w galeriach to koszmar. Jestem wygadana i towarzyska dopuki mnie ktoś nie chcę dotknąć. Robię uniki jak przed ogniem, ahhh no i najgorsza mizofonia. Okropnie się nasiliła w ciąży.
Też mam z tym problem i też nasiliło się u mnie w ciąży, może tak hormony na to wpływają
 
reklama
Dziewczyny, chyba zaraz oszaleję. Jestem w 22 tygodniu i od dwóch dni wróciłam do małej dawki wenlafaksyny. I jest masakra. Zmęczenie, ucisk w klatce, drżenia, uderzenia gorąca, brak apetytu. Wiem, że takie objawy mogą się pojawić, ale nigdy nie miałam tak silnych po tym leku. Te skutki uboczne jakoś się nasilają w ciąży? Ratuję się hydroxyzyną, ale przecież nie mogę tego brać niewiadomo ile.
 
Dziewczyny, chyba zaraz oszaleję. Jestem w 22 tygodniu i od dwóch dni wróciłam do małej dawki wenlafaksyny. I jest masakra. Zmęczenie, ucisk w klatce, drżenia, uderzenia gorąca, brak apetytu. Wiem, że takie objawy mogą się pojawić, ale nigdy nie miałam tak silnych po tym leku. Te skutki uboczne jakoś się nasilają w ciąży? Ratuję się hydroxyzyną, ale przecież nie mogę tego brać niewiadomo ile.


u mnie tak było. Brałam wprawdzie sertralinę ale skutki uboczne były okropne i wręcz uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w ciąży problem z ciśnieniem i tętnem? Kurczę, ja biorę Dopegyt na nadciśnienie i Setaloft, a mimo wszystko mam to ciśnienie takie sobie, codziennie boli mnie głowa, ciężko się oddycha. Do tego tętno często świruje (dzisiaj np.po obiedzie prawie 130). Już nie wiem co mam z tym zrobić, strasznie się boję przedwczesnego porodu...

Ja biore 4x2 dopegyt i nitrendypine? 2x1 i tez wysokie cisnienie, do tego tez ciezko mi sie oddycha. Kreci mi sie w glowie jak wstane. O sprzataniu albo ugotowaniu czegos dla meza nie ma mowy.
 
u mnie tak było. Brałam wprawdzie sertralinę ale skutki uboczne były okropne i wręcz uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie
Ale wytrzymałaś, czy przerwałaś? Ja się zastanawiam, żeby nie brać. Wiele antydepresantów przerobiłam, ale nigdy nie miałam takiego koszmaru. Ewentualnie zastanawiam się, żeby właśnie sertralinę spróbować. To najczęściej polecany lek w ciąży. Może jakoś lepiej go tolerują ciężarówki.
 
Ale wytrzymałaś, czy przerwałaś? Ja się zastanawiam, żeby nie brać. Wiele antydepresantów przerobiłam, ale nigdy nie miałam takiego koszmaru. Ewentualnie zastanawiam się, żeby właśnie sertralinę spróbować. To najczęściej polecany lek w ciąży. Może jakoś lepiej go tolerują ciężarówki.

przerywałam 2 razy ale bez leku było jeszcze gorzej, miałam takie lęki i myśli samobójcze, że szok. Wytrzymałam na minimalnej dawce do porodu
 
reklama
Do góry