reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ah Ci mężczyźni.... :D

Chociaż mój mąż jest cudowny - bardzo dużo rzeczy robi teraz w domu, a ja odpoczywam. Sprzątanie, pranie, prasowanie... Full service [emoji3590]
Super męża masz [emoji6]
Ja na swojego też nie mam co narzekać dużo zajmuje się dzieckiem, żeby mnie odciążyć. Gotowanie na jego głowie, często też prasuje, ale długo się do tego zbiera. [emoji23]
Ale do sprzątania niestety nie jest stworzony, mimo że chciałby pomóc to ja i tak wole sama zrobić, niż po nim poprawiać. Niestety perfekcjonizm mnie wykańcza, ale co zrobić.
A dzisiaj gotuję zupę meksykańską ja, bo to jedna z nielicznych rzeczy jaką potrafie ugotować. :D
 
Dzień dobry moje kochane [emoji28]
Gdzie kupujecie/macie zamiar kupić zimową kurtkę/płaszcz?
Bo ja zmarzluch jestem i muszę się już w coś zimowego zaopatrzyć, bo niestety w kurtki z zeszłego roku się nie dopinam, a jak się dopnę to o ruszaniu nie ma mowy [emoji23]
W H&M nie ma nic ciekawego, bonprix nie moja bajka, na zalando w znośnej cenie tylko kilka sztuk i też nic ciekawego, a 500 zł nie zamierzam wydać na jedną zimę [emoji2957]
 
Na 10.45 i jest czekam. Lekarz do 12 przyjmuje więc napewno mnie przyjmie dziś. A dwie osoby czekają jeszcze przedemna. Zapisana na godzinę a to nic nie daje. I tak kolejność przychodzenia. Pani ja za Panią i tak leci Ehh. Uroki NFZ
Przekichane! Ale to nie wina nfz, to durnota ludzi.
Ja też chodzę na fundusz, tyle że w mojej przychodni jak się wchodzi jest rejestracja i kobietka która tam siedzi pilnuje godzin.
I nie ma możliwości żeby babka która ma na 11 weszła przed kobietą która ma np na 10.40!
Ostatnio miałam na 12.30 przyszłam 15min wcześniej, bo przed wizytą położna.. I w poczekalni siedziała starsza kobieta zła jak osa, bo myślała że uda jej się wejść prędzej..a wizytę miała na 13.20!! Śmiechu warte!!
 
Witajcie kochane ja od dzis jestem na L4 jutro ide do szpitala eh..maja dac mi pompe insulinowa bo mam cukrzycę i nie radze sobie z cukrami Masakra trzymajcie kciuki ale to jutro :)a dzis miłego dzionka
Cukrzyca ciążowa czy przed?
Powodzenia!
Ja na penach, ciężko się nie chce stres uczyć pompy od nowa.
 
Dzień dobry moje kochane [emoji28]
Gdzie kupujecie/macie zamiar kupić zimową kurtkę/płaszcz?
Bo ja zmarzluch jestem i muszę się już w coś zimowego zaopatrzyć, bo niestety w kurtki z zeszłego roku się nie dopinam, a jak się dopnę to o ruszaniu nie ma mowy [emoji23]
W H&M nie ma nic ciekawego, bonprix nie moja bajka, na zalando w znośnej cenie tylko kilka sztuk i też nic ciekawego, a 500 zł nie zamierzam wydać na jedną zimę [emoji2957]
Ja kupowałam ostatnim razem w PEPKO dalam 90 zl kupilam rozmiar L , była na kształt litery A zero odcięcia w pasie , tył dlugi, korzuszek na kapturze , szara piękna, aż szkoda że teraz pewnie ubiorę ja dopiero w marcu bo jak worek jeszcze , a poprzednie dziecko rodzilam w styczniu to juz od października mi służyła .
 
ja w pierwszej ciązy przytyłam 27 kg!! na porodówce myśleli że im sie waga zepsuła, brzuch nie duży, spodnie rozmiar 36 a te wszystkie kg to była woda butów nie mogłam ubrać ani skórzanych rękawiczek, wróciłam do wagi sprzed ciąży chyba w 3 tygodnie. Teraz przytyłam 1,5kg ale zaczyna boleć mnie glowa a to znaczy że musze zacząć jeszcze więcej pić więc znowu kg pójdą w górę
Kurde ja w poprzedniej tez miałam problem z woda. Mi na wadze wybiło 40 na plusie i tez szybko wróciłam do wagi. Ale ja to wypijalam ok 3 litrów. Teraz staram się trochę mniej ale jak za mało wypije to właśnie na wieczór mnie głowa boli.
 
Ja też na nfz, nie ma godzin. Kto pierwszy ten lepszy, przychodzisz i czekasz, zawsze minimum 6 osób czeka jak przychodzę. Dlatego waży, mierzy ciśnienie położna w poczekalni żeby w gabinecie mniej roboty lekarka miała.
Za to na krew kolejki nie ma bo to nie przychodnia tylko gabinet niepubliczny, same ciężarne.
 
I co powiesz o obsludze its
Ogolnie caloksztalt raczej na plus, prenatalne mialam u Jackiewicza. Przy USG nie mówił duzo, ale costam jednak pogadal. Po badaniu wszystko dokładnie wyjaśnił. Troche tylko bylam rozczarowana, ze badanie nie trwalo zbyt dlugo... moze 10min sama nie wiem. Nastawilam sie na dluzej po tym co pisaly tu dziewczyny. Teraz mam isc do innej doktor bo do niego mnie rejestratorki nie umialy wepchnac wiec zobaczymy :)
 
reklama
Do góry