reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@bazylia128 Dziękuję kochana. Plan mi na tacy polozylas normalnie. Tak zrobię. Dziś pęka mi głowa, ale jutro juz bedzie lepiej. Nie poddam się, nie zostawie naszych kropków. Zrobię NK. A je mozna zrobic w kazdym ambulatorium??
Mam na miejscu kochaną Panią ginekolog, wierze,ze mi pomoze. Laparoskopie robili mi w szpitalu w Szczecinie i mysle,ze gdyby sie udalo na histero to tez bym chciala, jest tam duzo specjalistow.
Dobrze,ze jestescie, dajecie mi sile i nadzieję.. dziekuje Wam z calego serca
Wiesz co nie wiam skad jestes ale niestety nie w kazdym lab zrobisz to badanie. Musisz troche podzwonic. Ale jest to zwykłe badaie z krwi. Pamietaj ze musisz tez je zrobic w okreslonym dniu cyklu. Chyba 18-22 dc. Dopytaj dziewczyn. Chyba musisz tez byc czysta :) tzn bez infekcji. Nie wiem jak to sie ma z metformina ale chyba nie powinna miec wpływu. Tak sie jeszcze zatsanwiałam bo pisałaś o ogniskach endometrialnych? Mysle ze mozna byloby sie skupic troche nad receptywnoacia endometrium bo przeciez u ciebie beta nawet nie drgnela. Zastanow sie nad stretchingiem endometrium. Jest jeszcze kwestia okna implantacyjnego. Poczytaj troche na ten temat. Jak cos znajde dla ciebie to przesle. Potzrebuje troche czasu bo teraz mam deficyt i gasze w biurze jeden pozar za drugim :)
 
reklama
Wiesz co nie wiam skad jestes ale niestety nie w kazdym lab zrobisz to badanie. Musisz troche podzwonic. Ale jest to zwykłe badaie z krwi. Pamietaj ze musisz tez je zrobic w okreslonym dniu cyklu. Chyba 18-22 dc. Dopytaj dziewczyn. Chyba musisz tez byc czysta :) tzn bez infekcji. Nie wiem jak to sie ma z metformina ale chyba nie powinna miec wpływu. Tak sie jeszcze zatsanwiałam bo pisałaś o ogniskach endometrialnych? Mysle ze mozna byloby sie skupic troche nad receptywnoacia endometrium bo przeciez u ciebie beta nawet nie drgnela. Zastanow sie nad stretchingiem endometrium. Jest jeszcze kwestia okna implantacyjnego. Poczytaj troche na ten temat. Jak cos znajde dla ciebie to przesle. Potzrebuje troche czasu bo teraz mam deficyt i gasze w biurze jeden pozar za drugim :)
O ten screhing ednometrium wlasnie wczoraj go zapytalam i wtedy powiedzial,ze przed mozna zrobic histeroskipie i od razu streching. A jesli mialam histero to od razu ten streching. A jesli chodzi o test era, czytalam, szukalam;( nie stac mnie na to badanie..
 
Tak, tylko subpopulacje limfocytów to jest rozbudowane badanie, a nk to tylko nk.
Na pewno robi je Synevo od pon do czw.
No właśnie w tych laboratoriach których szukałam nigdzie nie było samego nk, tylko w Vitalabo znalazłam te badanie na subpopulacje , ale i tak w sumie go nie robiłam, wiem że kosztowało coś ok 250 zł więc całkiem możliwe że to coś więcej .
A tak z innej beczki przed chwilą pojawiła mi się na wkładce taka wydzielina koloru kawy z mlekiem....wiem że dziewczyny kiedyś pisały że to nic groźnego? Czy to może być od luteiny? Ale biorę ja od 3 tygodni i dopiero dzisiaj pierwszy raz tak śluz....
 
@bazylia128 Dziękuję kochana. Plan mi na tacy polozylas normalnie. Tak zrobię. Dziś pęka mi głowa, ale jutro juz bedzie lepiej. Nie poddam się, nie zostawie naszych kropków. Zrobię NK. A je mozna zrobic w kazdym ambulatorium??
Mam na miejscu kochaną Panią ginekolog, wierze,ze mi pomoze. Laparoskopie robili mi w szpitalu w Szczecinie i mysle,ze gdyby sie udalo na histero to tez bym chciala, jest tam duzo specjalistow.
Dobrze,ze jestescie, dajecie mi sile i nadzieję.. dziekuje Wam z calego serca
Ej, mi też laparoskopie robili w Szczecinie i histeroskopię też będą tam robić. Kto wie, może gdzieś się minęłyśmy na korytarzu ;) Jaki ten świat mały :) Zapomniałam jak ten szpital się nazywa, ale pracuje w nim wielu lekarzy z mojej kliniki Vitrolive. A daleko masz do Szczecina? Ja mam 100km
 
O ten screhing ednometrium wlasnie wczoraj go zapytalam i wtedy powiedzial,ze przed mozna zrobic histeroskipie i od razu streching. A jesli mialam histero to od razu ten streching. A jesli chodzi o test era, czytalam, szukalam;( nie stac mnie na to badanie..
A ile to kosztuje? U mnie na 3 razy, beta tylko raz drgnęła do 8 a potem spadła. Może też u mnie jest coś nie tak z tym endometrium??? Kurde, jest tyle niewiadomych...
 
O ten screhing ednometrium wlasnie wczoraj go zapytalam i wtedy powiedzial,ze przed mozna zrobic histeroskipie i od razu streching. A jesli mialam histero to od razu ten streching. A jesli chodzi o test era, czytalam, szukalam;( nie stac mnie na to badanie..
Test ERA jest rzeczywiście drogi, zostaw go na później, w razie jakby inne opcje zawiodły. Nie musi z niego coś wyjść, ja robiłam i nic to nie wyniosło do diagnostyki, bo receptywność ok, okno implantacynje standardowo. Fakt, że w kolejnym cyklu po tym badaniu transfer się udał, ale to podobno może mieć związek z samym ingerowaniem w endo w jamie macicy, inne badania też załatwią Ci ten efekt.
 
reklama
Test ERA jest rzeczywiście drogi, zostaw go na później, w razie jakby inne opcje zawiodły. Nie musi z niego coś wyjść, ja robiłam i nic to nie wyniosło do diagnostyki, bo receptywność ok, okno implantacynje standardowo. Fakt, że w kolejnym cyklu po tym badaniu transfer się udał, ale to podobno może mieć związek z samym ingerowaniem w endo w jamie macicy, inne badania też załatwią Ci ten efekt.
Ja placiłam 2 razy po 1030 zł, bo próbki pobiera się w dwóch momentach cyklu
 
Do góry