reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja tez dziewczyny dzisiaj przeżyłam chwile grozy, jak szlam z psem na spacer to o maly wlos nie spałam ze schodów...źle stanęłam i prawie upadlam, dobrze ze się poreczy złapałam. Mam ochotę coś zjeść ale sama nie wiem co...o porodzie narazie nie myślę. Chcialabym donosic szczęśliwie, w maju będę dopiero trzesła portami.
 
reklama
Mój bardzo chce być przy porodzie, ale trochę się boję o niego. On nawet na pobraniu krwi mdleje :D Także jeśli Twój nie ma takich problemów to zazdroszczę!
moj tez w szpitalach slabnie ale byl przy dwoch porodach gdzie pierwszy krew itp trudny i mi.pamagal i nawet w jednym i drugim pepowine przecinal wiec sie nie martw
 
Cześć dziewczyny jestem załamana. Ogólnie jestem czynna zawodowo i obiecałam że zostanę do końca roku i nawet myślałam o styczniu...ale atmosfera średnia, wypłata dzisiaj raczej też. W grudniu tamtego roku miałam wypłacona ekstra premie. I się teraz zastanawiam czy jak zostanę do stycznis to ona będzie mi się liczyc? Była to wypłata za listopad wypłacona do 10 grudnia. Czy któraś z Was się orientuje jak to jest liczone. I do kiedy powinnam pracować aby mi się ta wypłata z grudnia 2018 wyliczyła w L 4?
to nie ma znaczenia kiedy idziesz na l4 tylko kiedy urodzisz, wtedy srednia sie liczy z 12 mcy
 
Sprawdź jak to jest uregulowane w regulaminie pracy. Premia jest uznaniowa, u mnie firmie – budżetówka, zwolnienie z automatu sprawia że premii nie otrzymujesz.
Moim zdaniem jeżeli w styczniu chciałabyś pójść na zwolnienie ale w grudniu pracowałaś to powinnaś otrzymać premie zwłaszcza ,że ta naliczana jest z końcem grudnia.
a doczytalam, no jak masz co miesiac i za grudzien wyplacana w styczniu to powinni Ci wyplacic, ale jak to uznaniowa np to jiz od nich zalezy
 
Dobra laski ale bądźmy empatyczne :p

Mój Średnio 2 razy w tygodniu wychodzi bo albo koncert albo piwo.
Mi ogólnie to nie przeszkadza.
Sama zrobiłam siebie ze co środę mam obowiązkowo wychodne do kina ( mam blisko bardzo to 5 min spacerkiem )
Ogólnie w tym związku dużo czasu spędzamy tez jakby osobno i wydaje mi się, ze to tez ma swoje plusy :)
 
reklama
Do góry